5 nietypowych sposobów personalizacji kartek z podziękowaniami

Nieważne, że żyjemy w erze cyfrowej. Wciąż kochamy spersonalizowane, odręcznie ozdobione, czy wypisane zaproszenia, podziękowania, kartki, itp. Zwłaszcza zaś te, które przesyłane są tradycyjną pocztą. Jest coś szczególnego w otrzymywaniu osobistych zapisków, które świadczą o zaangażowaniu wysyłającej osoby w nakreślenie do nas kilku ciepłych słów. Właśnie dlatego jeśli wysyłacie kartki z podziękowaniami do swoich gości weselnych za udział w weselu, zróbcie dla nich coś specjalnego. Oto kilka sposobów jak spersonalizować kartki z podziękowaniami.

Zabawa wzorami

Foto: Pinterest.com

Jeśli na Twoim ślubie nie stroniłeś od wzorów, słowem motyw weselny nie był stonowany, a pełen żywych deseni i kolorów, Twoje kartki z podziękowaniami powinny wpasować się w taki właśnie klimat. Do kartek dopasuj kopertę, która będzie idealnie pasowała do konkretnej osoby, której wysyłasz podziękowania. Jeśli nie masz na to dobrego pomysłu, wyślij kopertę i kartkę, która współgra z dekoracją użytą na Twoim ślubie.

Dorzuć coś słodkiego

Foto: Martha Stewart Weddings

Każdy kocha słodkości. Możesz śmiało wrzucić kilka pysznych cukierków, czy ciastek do pudełka – dodać odręcznie napisaną notatkę i podarować  tak miły prezent swoim gościom. Z pewnością ucieszy ich tego typu pamięć o ich obecności na ślubie. A jednocześnie pomoże przypomnieć przyjemną atmosferę weselną i znakomite jedzenie, które pojawiło się na stole weselnym.

Ciekawostki w ikonografiach

Foto: Etsy.com

Dostarczcie swoim gościom nieco informacji na wasz temat. Za pomocą stworzonej przez siebie kartki z ikonografiami możecie w wesoły sposób „sprzedać” parę informacji. Np. ile kilometrów dzieli was od konkretnego gościa dla którego wysyłacie podziękowania, czy zabawne statystyki dotyczące waszego małżeństwa.  To, co znajdzie się na waszej kartce zależy tylko od was, macie tu naprawdę ogromne pole do popisu.

Pieczątki

Foto: dansmapetiteroulotte.eklablog.fr

Dobrym sposobem na spersonalizowanie kartki z podziękowaniami jest przybicie na niej stempelka nawiązującego do was, waszych upodobań, czy jakiegoś wydarzenia z wami związanego. Możecie zamówić np. stempel z domem i waszym adresem, zwłaszcza jeśli zakupiliście nowe mieszkanie, czy stempel z palmą i datą jeśli wybieracie się w podróż poślubną.

Podziękowania w formie podstawek

Foto: Martha Stewart Weddings

A może zadziałać zupełnie niestandardowo i zamiast tradycyjnej kartki zrobić podstawki pod kubek? Będzie to wspaniała pamiątka, a zarazem piękne wspomnienie dla waszych gości, którzy popijając herbatę wieczorem będą mogli wrócić wspomnieniami do waszego ślubu. Tego rodzaju gadżety możecie znaleźć w ofercie wielu sklepów z papeterią ślubną z możliwością personalizacji.