5 zaproszeń ze złotem, które skradną Twoje serce

Moda na złoty kolor przewodni, czy style wykorzystujące złotą kolorystykę nie ustaje. W dobie popularności minimalizmu, czy stylu rustykalnego złote barwy mogą przykuć uwagę osób poszukujących wyjątkowych stylizacji i ozdób na swój ślub. Złoto wykorzystać można na wiele sposobów i w różnych stylach. Dzięki temu prawie każdy może wpleść choć odrobinę złotych barw w swój ślub, sprawiając, że będzie wyglądał on dostojnie i odświętnie. Jak można użyć złota w zaproszeniach? Oto kilka atrakcyjnych pomysłów na złote zaproszenia.

Pełnia dramatyzmu

Foto: WOULDN’T IT BE LOVELY

Czarna koperta w skrzynce pocztowej nie musi oznaczać złych wiadomości. Zwłaszcza taka, która ozdobiona jest pięknymi, złotymi literami. To zaproszenie to kwintesencja dobrego gustu i wysmakowania. Jest ono wyważone pod każdym względem. Sprawdzi się zarówno na wesela w stylu klasycznym, jak i nowoczesnym, zachęcając w urokliwy sposób gości do przybycia na eleganckie przyjęcie ślubne.

Radośnie przede wszystkim

Foto: Zapi.pl

Decydując się na wybór zaproszeń z dużą ilością złotych oraz żółtych barw zyskacie efekt wprost piorunujący. Jasne, ciepłe barwy sprawią, że całość nabierze wesołego i słonecznego oddźwięku, co szczególnie przypadnie do gustu miłośnikom lata i słońca.

Takie zaproszenie świetnie pasuje do ślubów o motywie kwiatowym, wesel w wydaniu klasycznym, rustykalnym, a nawet eko.

Z naturą mi do twarzy

Foto: Dress for the wedding

Połączenie złota, czy innych metalicznych kolorów z barwami neutralnymi to hit tego sezonu. To zestawienie, które wygląda efektownie i robi wrażenie na dosłownie każdym bez wyjątku. Szlachetność barw o których mowa w tym przypadku sprawia, że zaproszenie takie wywołuje uczucie komfortu. Gwarantujemy, że po otrzymaniu takiego właśnie zaproszenia wasi goście poczują potrzebę znalezienia się na waszym przyjęciu weselnym.

Z Hollywoodzkim rozmachem

Takie zaproszenie to prawdziwa gratka dla miłośników kina. Zwłaszcza zaś dla wielbicieli Hollywodzkiego stylu glamour święcącego tryumfy przed laty. Jeśli kochacie stare kino, to zaproszenie musi być wasze bez dwóch zdań. Łączy ono szarmancki styl z elegancją i przepychem, choć wszystko utrzymane jest w dobrym tonie. Klasa sama w sobie. Z pewnością wręczając gościom takie zaproszenie zaskoczycie ich swoim pomysłem.

Zaproszenia marmurkowe

Foto: Pinterest.com

Kolejna propozycja to zaproszenie dla par stawiających na nowoczesność. To zaproszenie w stylu marmurkowym z elementami złota oraz innymi metalicznymi, pięknie mieniącymi się w zaproszeniu. Plusem tego typu zaproszeń jest nie tylko fakt, iż są one bardzo modne w tym sezonie, ale i dobrać można je w różnych kolorach i odcieniach, wpasowując przez to w kolor przewodni własnego przyjęcia weselnego.