Akrylowe zaproszenia ślubne w pudełkach

Są modne, a do tego wyjątkowo wdzięczne z wyglądu. To prawdziwy hit tegorocznych wesel, dlatego warto wybierając ślubną papeterię na swój ślub przyjrzeć im się uważnie. Akrylowe zaproszenia w pudełkach dodadzą uroku każdemu weselu, a dzięki dużej różnorodności dopasować można je do własnych potrzeb, weselnego motywu przewodniego. Słowem do gustu i oczekiwań Państwa Młodych. Zobaczcie na niektóre z propozycji, jakie znaleźć można w sklepach ze ślubną papeterią i oceńcie je sami.

W kwiatowym pudełku

Foto: Pinterest.com

Przezroczyste i bardzo stonowane zaproszenie nabierze oryginalnego wyglądu jeśli włożymy je do kolorowego pudełka. Nietypowy kształt zaproszenia świetnie wpasuje się w takie właśnie pudełko, które stanowić będzie zarówno ochronę przed zniszczeniem papeterii, ale i będzie jej dopełnieniem. Kwiatowy motyw pudełka sprawia, że można śmiało wykorzystać zaproszenie zarówno na wesele organizowane wiosną, czy latem, wesele boho, romantyczne, klasyczne, etc. Minimalistyczna zaś forma samego zaproszenia to ukłon w stronę wesel nowoczesnych.

Akrylowe zaproszenie ślubne w akrylowym pudełku

Foto: Pinterest.com

Podwójnie wykorzystany akryl. Zarówno zaproszenie, jak i pudełko zostały wykonane z akrylu. W połączeniu z różnymi dodatkami wyglądać może to naprawdę imponująco. Najczęściej wykorzystuje się w formie ozdoby do pudełek płatki kwiatów, czy konfetti, choć możliwości jest to naprawdę dużo więcej. Dzięki temu przezroczyste pudełko i takie samo zaproszenie wyglądać mogą zjawiskowo. Wszystko zależy od pomysłowości projektanta zaproszenia oraz od tego, jakie potrzeby zakomunikują mu państwo młodzi.

Dla artystycznych dusz

Foto: http://designbylouma.com/

Ten zestaw to propozycja dla artystycznych dusz. Misterne wykonanie zarówno zaproszenia z akrylu, jak i pudełka sprawiają, że takie zaproszenia wręcza się gronu najbliższych, wyjątkowych sercu osób. Są one niczym małe dzieła sztuki, których już samo oglądanie wprawia w podziw. Tego rodzaju zaproszenia akrylowe w ozdobnych pudełkach to papeteria z tzw. wyższej półki, która nie pozostawi nikogo obojętnym.

Klasyka ponad wszystko

Foto: Pinterest.com

Takie połączenie to zaproszenie, które skierowane jest zarówno do fanów ślubów w stylu klasycznym, jak i do miłośników stylu glamour. Zarówno w jednym, jak i w drugim przypadku papeteria ta odniesie sukces, nawiązując do wybranego przez nowożeńców stylu wesela. Prosta, klasyczna forma idealnie wkomponowują się w klasyczne wesela, jednak dzięki dodatkowi złota można śmiało wykorzystać zaproszenia jako element stylu glamour. Takie zaproszenie z pewnością zachwyci swoją elegancją oraz wyszukanym stylem.

Z inicjałami

Foto: Pinterest.com

Zaletą akrylowych zaproszeń ślubnych jest ich bardzo szerokie wykorzystanie. Dzięki swojemu wyglądowi, zastosowanie ozdób, które upiększą zaproszenie jest bardzo duże. Jednym z elementów jaki chętnie używają państwo młodzi są inicjały, które zamieścić można zarówno na samym zaproszeniu, pudełku, jak i innych elementach ślubnych dekoracji. Jeśli parze szczególnie zależy na tego typu ozdobach, zaproszenie akrylowe z pudełkiem to rozwiązanie wprost stworzone do tego celu.