Eleganckie sposoby na dekoracje przy pomocy kaligrafii

Jeśli jesteś zafascynowany kaligrafią, pięknymi dekoracjami za pomocą pisma – koniecznie zobacz jak wykorzystać to zamiłowanie na Twoim weselu. Warto udać się do profesjonalistów, by wykonali dla Ciebie tego rodzaju dekoracje, które sprawią, że sala weselna wyglądać będzie wyjątkowo. Nic nie będzie tak elegancko wyglądać jak ładnie zakreślone słowa, precyzyjnie przeniesione na papier, czy inne dekoracje.

Kaligrafowie mogą upiększyć wszystko, w tym nawet jedzenie. Co warte podkreślenia – piękna kaligrafia nie jest ograniczona tylko do jednego rodzaju ślubów. Od tradycyjnych uroczystości do bardziej nowoczesnych wesel. Zobaczcie sami, jak można wykorzystać piękne słowo pisane na weselu.

Kaligrafowana tablica

MarthaStewartWeddings.com

Prosto i elegancko – tak wyglądać może tablica na której wykaligrafowane zostały imiona gości i miejsca w których zostali oni usadzeni podczas wesela. Taka tablica nie tylko pomoże im znaleźć stolik, ale i będzie piękną dekoracją.

Przysięga ślubna

http://www.spencerian.com/

Opcja dla par, które chcą swoją przysięgę ślubną zachować na papierze. Jest to świetna pamiątka, którą możecie dołączyć do swojego ślubnego albumu. Będzie ona pięknie otwierać album ze zdjęciami, dokumentującymi ten wyjątkowy dzień w waszym życiu.

Koperty

Foto: Instagram.com

Nie musisz od razu rzucać się na to, by tworzyć cały pakiet zaproszeń z ręczną kaligrafią. Możesz skoncentrować się na pierwszej rzeczy, jaka zwróci uwagę Twoich gości – a mianowicie na kopercie. Pięknie wykaligrafowana koperta zaimponuje im z pewnością.

Winietki

Pinterest.com

Kaligrafowane winietki to świetny sposób na upiększenie nie tylko samej winietki, ale i całego weselnego stołu. Wyglądać będą one elegancko i w zależności od wybranego wzoru nowocześnie lub klasycznie. A dzięki temu można będzie dopasować je do każdego stylu ślubnego.

Etykiety na prezenty

Pinterest.com

Warto zamówić profesjonalną firmę, która wykona ozdobne etykiety na drobne podarunki dla weselnych gości. Narysowane lub nadrukowane monogramy na bilecikach, czy torbach, specjalne znaczniki – oto, na co zwrócą uwagę wasi goście. Dobrze umieszczony element kaligraficzny może wynieść dekorację na wyższy poziom estetyczny.