Fajne grafiki dla gości na Twoje przyjęcie weselne

Foto: Mywedding.com

Jeśli nie masz pomysłu na weselne prezenty dla gości, a uniknąć chcesz tych tradycyjnych, spróbuj wykorzystać nadruki. Opcja ta szczególnie sprawdza się na weselach w nowoczesnym stylu, kiedy dodatkowo chcesz pokazać swoim gościom, jak bardzo sobie ich cenisz.

Tego typu prezenty są bardzo osobiste, dzięki czemu zaproszeni goście poczują się docenieni. Są one jednocześnie niedrogie, przez co Twój budżet nie ucierpi.

Nadruki dla brodaczy

Tego typu grafika odpowiednia jest dla mężczyzn – brodaczy. Dzięki niej Twój starosta, świadek, czy inny brodacz będzie wiedział wszystko o pielęgnowaniu swojego zarostu.

Foto: My wedding.com

Dla faceta z klasą

Jeśli Twój gość płci męskiej zawsze pachnie jakby wylał na siebie litr najlepszych perfum, a dodatkowo zna wszystkie najpopularniejsze knajpy w mieście, z pewnością spodoba mu się ta grafika. Podaruj mu nadruk, który pomoże mu zawsze i wszędzie trzymać fason. Oto grafika dla gentlemana w każdym calu.

Foto: My wedding com

Dla pożeracza książek

Twój gość to pożeracz książek, który może poszczycić się bogatą biblioteczką? To co fascynuje ją / jego, to książki, książki, i jeszcze raz książki. Dla takiej osoby stwórz grafikę, z ulubionym cytatem z książki ukochanego autora (może być to Twój ulubiony cytat). Taki prezent z pewnością sprawi radość obdarowanemu.

Foto: My wedding com

Foto: My wedding com

Dla fanki popkultury

Dla druhny (czy innej kobiety), która dosłownie pożera plotki ze świata celebrytów dobrym pomysłem na prezent jest plakat ukazujący taką fascynację. Zaserwuj jej śmieszny plakat, w którym wskażesz na cechę wspólną z którąś z ikon popkultury.

Foto: Mywedding.com

Dla absolutnie dziewczęcej kobiety

Jedna z Twoich przyjaciółek jest szalenie dziewczęca, a przy okazji seksowna i kobieca? W dodatku uwielbia wszystko to, co lśniące, być może różowe i cukierkowe, a jej dom urządzony jest w romantycznym stylu? Podaruj jej jaki słodki wydruk, dzięki któremu będzie mogła upiększyć swój dom.

Foto: My wedding.com

Dla osoby, która zrobiłaby dla Ciebie wszystko

Wśród Twoich gości z pewnością znajdują się osoby wyjątkowe, które skoczyłyby za Tobą w ogień (i vice versa). Taka osoba z całą pewnością zasługuje na spersonalizowaną grafikę, w której zaznaczysz jak ważna jest dla Ciebie. Pamiętaj jednak, że tego rodzaju grafika musi być niekonwencjonalna i dobrze przemyślana, by idealnie pasowała do bliskiej Ci osoby.

Foto: Mywedding.com

 

  • opracowano na podstawie mywedding.com