Halloweenowe zaproszenia ślubne – tylko dla odważnych

Wyobrażacie sobie otrzymanie zaproszenia ślubnego w stylu Halloweenowym? Z pewnością wielu z zaproszonych na wesele gości uznałoby to za niestosowne, druga część poczułaby się zgorszona, zaś część uznałaby za dobry żart. Okazuje się, że w Stanach Zjednoczonych”koszmarne” zaproszenia w stylu Halloween to chleb powszedni. Pod warunkiem, że impreza organizowana jest 31 października.

Czy warto tego typu tradycje przenosić na grunt polski? Jeśli organizujecie imprezę halloweenową, a przy okazji chcecie uczcić wasz niedawny ślub w gronie znajomych, z pewnością tak. Śmiało pokusić możecie się też o tego rodzaju papeterię, jeśli wasz ślub i impreza weselna organizowane są właśnie w tym dniu. Zobaczcie na propozycje tego rodzaju zaproszeń halloweenowo-weselnych. Im koszmarniej, tym lepiej. Nie przeraźcie tylko swoich znajomych!

Piekielna para młoda

Foto: Pinterest.com

Upiorna para młoda to typowy sposób na połączenie imprezy halloweenowej z weselną (czy poweselną). Jeśli zapraszane towarzystwo to osoby z poczuciem humoru i które dodatkowo lubią tego rodzaju klimaty, będą zachwycone.

Papeteria na ślub 31 października

Foto: Pinterest.com

Jeśli 31 października organizujecie typową imprezę weselną, możecie pokusić się o wysłanie nietypowych zaproszeń i wybór nietypowej papeterii. Świetnym pomysłem, który nie urazi nikogo jest wybór zaproszeń ozdabianych „pajęczynami”. Wyglądają one wyjątkowo stylowo, dzięki czemu wasza impreza weselna przykuje uwagę każdego gościa.

Zjednoczenie dusz

Foto: Pinterest.com

To zaproszenie wyglądać będzie dobrze zarówno w przypadku wesela rganizowanego w stylu retro, vintage, jak i eko. Warunkiem koniecznym jest również odbywanie się imprezy w Halloween, ze względu na bardzo wymowny obraz Państwa Młodych. Proponujemy ten typ zaproszenia wysłać do osób, które nie są tradycjonalistami jeśli o śluby chodzi, by nie poczuli oni dyskomfortu.

Trochę klasyki

Foto: https://pl.pinterest.com/horizonteam/

Elegancja i styl to niezawodny sposób na to, by stworzyć piękne zaproszenie. To ze zdjęcia idealnie wpasuje się w halloweenowe propozycje, jak i w wesela w stylu vintage. Zaproszenia stylizowane są na nadpalone sprawiając wrażenie starszych, co wygląda naprawdę profesjonalnie i tajemniczo.

komentarze 2

  1. agata 2 listopada 2017
    • Admin 12 listopada 2017