Klasyczne numery stolików weselnych

Coraz więcej osób decyduje się na wyznaczanie gościom konkretnych miejsc podczas wesela. Aby to zrobić potrzebują oni winietek oraz numerów stolików, które dobierane są zgodnie z motywem przewodnim jaki wybrany został na wesele. Jeśli szukacie klasycznych numerów stolików, oto kilka propozycji na tego typu dekoracje.

Elegancka karta z numerem stołu od Zapi

Foto: Zapi.pl

Ta piękna karta to przykład na połączenie klasycznej elegancji z bogactwem w stylu glamour. Dzięki złoceniom jakie

pojawiają się na obrzeżach karty, idealnie pasuje ona zarówno do wspomnianych wesel w stylu klasycznym, jak i glamour, gdzie stawiamy przede wszystkim na piękno i elegancję.

Prostota przede wszystkim

Foto: sabinescherer.com

Prosta biała karta plus elegancka czcionka składają się na całość tej karty z numerem stolika weselnego. Jest to projekt, który zachwyci nie tylko osoby ceniące klasykę, ale i te stawiające na minimalizm.

Klasycznie i… nowocześnie

foto: theeverylastdetail.com

Czy możliwe jest połączenie klasyki z nowoczesnością? Pewnie wiele osób zadaje sobie to pytanie. My wiemy, że można to osiągnąć w bardzo prosty sposób. Zobaczcie sami na projekt ze zdjęcia, by przekonać się, że jest to tak proste, jak prosty jest pomysł na ten numer stolika. Cały urok tego projektu tkwi w bardzo prostym pomyśle, pozbawionym zbędnych ozdób. Jedyne dekoracje to ramka oraz schludny, nowoczesny napis z numerem stołu.

Casualowy styl

Foto: josevilla.com

Ten numer stolika został przymocowany do stołu (a właściwie do służącego jako dekoracja słoika) za pomocą prostego patentu, jaką jest wstążeczka. Dzięki temu, iż ten prosty i elegancki numer stolika wykonano z ekologicznych materiałów może być on użyty na weselach klasycznych, jak i w stylu ekologicznym, a także na tych o bardzo luźnej atmosferze.

Z kaligrafią za pan brat

Foto: etsy.com

W dobie gdy zaciera się umiejętność pięknego pisania wyjątkową propozycją może być wykaligrafowana karta stołu z delikatnymi zdobieniami roślinnymi. Tego typu karta z numerem stołu idealnie wkomponuje się w wesela o motywu klasycznym, warto zatem postawić na tego rodzaju dekorację.