Koronkowe akcenty nie tylko na ślubnych zaproszeniach

Każdy, kto planuje wyjątkowy ślub musi przemyśleć każdy detal, by wszystko ze sobą idealnie współgrało. Jednym z dobrych pomysłów jest wprowadzenie koronkowych akcentów do swojego ślubu, począwszy od ślubnych zaproszeń, na podziękowaniach dla gości kończąc.

Gdzie i jak konkretnie wykorzystać koronkę? Zapraszamy do lektury.

Zaproszenia na ślub od nowożeńców

Foto: gourmetinvitations

Foto: gourmetinvitations

Nic nie wygląda tak pięknie, jak koronkowe krawędzie zaproszeń, nadające im klasycznego designu. Ten rodzaj zaproszeń to idealny sposób na zaproszenie gości, zwłaszcza przez pary kochające klasykę. Koronka z zaproszeń może być łączona z wieloma elementami, takimi jak chociażby złoto, co warto wykorzystać kupując koronkowe zaproszenia z grawerowanymi złotymi literami. To oczywiście jedynie nasza propozycja, gdyż koronka idealnie pasuje z wieloma motywami i kolorami, co chętnie wykorzystywane jest przez producentów zaproszeń.

Koronkowe nadruki na zaproszeniach

Foto: gretchenberry

Foto: gretchenberry

Koronka na zaproszeniu to nie jedyny piękny dodatek, czy akcent w tym stylu. Można śmiało wykorzystać też koronkowy nadruk na zaproszeniu. To wyjątkowo subtelny i bardzo wdzięczny sposób, który wykorzystać można jako motyw przewodni niejednego ślubu. Takie zaproszenia wyglądają nie tylko subtelnie, ale i robią wrażenie bogato zdobionych i posiadających sporo szczegółów.

Wizytówki / winietki ślubne

Foto: mthreestudio

Foto: mthreestudio

Koronkowym akcentem, którego nie może zabraknąć jeśli chcecie, by ten element stał się głównym motywem waszych kart ślubnych, są winietki na stół. Piękne wizytówki, które elegancko prezentować będą się na stole nie tylko dodadzą stylu waszemu przyjęciu ślubnemu, ale i podkreślą jego wyjątkowy charakter. A przy okazji wasi goście zasiądą na swoich miejscach…