Kreatywne tablice z numerami stołów, których nie przegapią Wasi goście

Tablice z numerami stołów i winietki to nie tylko sposób na doprowadzenie waszych gości do stołów i wskazanie im ich miejsca. To również sposób na to, by zwyczajnie… zwalić ich z nóg. Zobaczcie kreatywne tablice i karty stołów, których z całą pewnością nie przegapią wasi i goście, i które sprawią, że będą oni pod ogromnym wrażeniem!

Po nitce do kłębka?

Foto: Pinterest.com

Jeśli lubicie rozwiązywanie szyfrów, zagadek i rozmaitych quizów, z pewnością do gustu przypadnie wam ta nietypowa karta stołów. Nazwiska gości zebrane w jednym miejscu połączono w zgrabny i oryginalny sposób z numerem stolika, przy którym zasiądą. Jest to bardzo przejrzysta, a jednocześnie podana na wesoło forma usadowienia gości. Zgrabnie i z pazurem, taką formę wykorzystać mogą osoby organizujące nieformalne przyjęcie, a zwłaszcza zaś osoby urządzające ślub w stylu rustykalnym.

Męsko – damskie potyczki

Foto: Michael Radford

Męsko – damskie oznaczenia miejsc przy stole? Czemu nie. Jeśli macie poczucie humoru i jesteście ludźmi z głowami pełnymi pomysłów (zwłaszcza szalonych) wybierzcie takie oto oznakowanie na stoliki. Winietka w formie męsko – damskiej to świetny sposób na wskazanie gościom ich miejsc siedzących. Jeśli waszym zamierzeniem jest tylko wskazanie gościom stolika i dowolny wybór przez nich miejsca, możecie posłużyć się winietkami takimi, jak na zdjęciu. Poukładane na drewnianych podstawach pięknie przyozdobią wasze weselne stoły.

Nie tylko do prania

Foto: Pinterest.com

Zaskocz gości ich zdjęciem

Foto: Pinterest.com

Jeśli organizujesz niewielkie przyjęcie dla grona najbliższych osób, dobrym sposobem na wskazanie gościom ich miejsc będzie tablica zawierająca fotografię gościa. Nie tylko odnajdzie się on z przyjemnością na zdjęciu, ale i zastanowi się pewnie gdzie została zrobiona fotografia i jak weszliście w jej posiadanie… Warto z pewnością posłużyć się takim pomysłem, bo jest on miły, oryginalny i z pewnością zabawny!

W stylu gazetowym

Foto: Pinterest.com

Nie musisz być osobą z branży dziennikarskiej, by zafundować sobie taką tablicę. Wystarczy, że Ty lub Twój narzeczony / Twoja narzeczona jesteście zagorzałymi czytelnikami prasy. W takim wypadku koniecznie wybierzcie taką właśnie tablicę, która przypomina gazetowe nagłówki. Wasi goście szybko i sprawnie odnajdą swój stolik, a oryginalne wydanie z pewnością uprzyjemni im pobyt na waszym przyjęciu weselnym.