Moda na kokardy – luksusowe zaproszenia ślubne

Foto: Etsy

Papeteria ślubna to jedna z bardzo rozwiniętych branż, w których istotne znaczenie odgrywa moda i sezonowość. Projektanci ślubnej papeterii, zwłaszcza zaś tej najbardziej popularnej typu zawieszki na alkohol, podziękowania, czy zaproszenia ślubne muszą dosłownie trzymać rękę na pulsie, by móc utrzymać się w branży i zadowolić swoich klientów, poszukujących dobrze wykonanej papeterii wykonanej zgodnie z obowiązującymi trendami.  Obecnie w sklepach ze ślubną papeterią panuje moda na kokardy. Ten dodatek znaleźć można na najróżniejszych rodzajach zaproszeń. My jednak postanowiliśmy skupić się na zaproszeniach luksusowych, które ozdabiane są w ten właśnie sposób. Oto kilka z pomysłów na luksusowe zaproszenia ślubne z kokardą w roli głównej (lub w tle).

Prostota i elegancja

Foto: Zapi.pl

Wśród licznych zaproszeń luksusowych, szczególną estymą cieszą się obecnie zaproszenia cechujące się prostym wzornictwem i subtelną elegancją. Naszą uwagę przykuło zaproszenie stworzone przez pracownię Zapi – srebrne z kokardą. Prosty i elegancki wzór zachęcą do zakupu każdego, kto poszukuje zaproszeń na uroczystości w podniosłym stylu, ale jednocześnie bez niepotrzebnego nadęcia.

Jeśli jednak szukacie czegoś nieco innego, bardziej patetycznego, lecz również w stylu glamour, z pewnością warte uwagi okaże się jeszcze jedno zaproszenie od Zapi. Tym razem będzie to zaproszenie luksusowe, bardzo romantyczne, które zaimponowałoby nawet królowej brytyjskiej.

Foto: Zapi.pl

Oryginalny motyw kwiatowy

Foto: Etsy

Kokarda wykorzystana w charakterze pięknego kwiatu? Zdecydowanie jesteśmy za. Ten świetny i oryginalny pomysł z pewnością zawróci w głowie niejednej romantyczce. Siłą tego właśnie zaproszenia jest przepiękna i wysmakowana aranżacja.  Kapitalna –  stonowana, a jednocześnie bardzo wyrazista kompozycja – plus znakomite materiały z których wykonano zaproszenie sprawiły, iż zaproszenie to wygląda wyjątkowo luksusowo.

Finezyjne zapięcie

Foto: Etsy

Kokarda w roli finezyjnego zamknięcia jest absolutnym hitem tego sezonu. Starannie wykonana całość kusząco i uroczo prezentuje się wyciągnięta wprost z koperty. Tego rodzaju zaproszenie to zapowiedź dla gości, że czeka na nich wyjątkowa impreza weselna, wysmakowana i luksusowa. Ten typ zaproszenia uroczo wkomponuje się zarówno w wesela utrzymane w stylu glamour, romantycznym, a nawet minimalistycznym. Słowem każdy znaleźć może w nim inspirację.

Ekstrawagancko

Foto: Pinterest

Prawdziwy odjazd. Z tym zaproszeniem zapomnicie o standardowych i nudnych pomysłach., które wprost zalewają nas zewsząd. Niezwykła elegancja plus oryginalny i bardzo nowoczesny wzór to cechy, które pokochacie w tym zaproszeniu. Warto wybrać je do wesel w różnych stylach. Podkreśli ono jedynie wasz nowoczesny styl i niebanalny charakter.