Modne szarości – szare zaproszenia ślubne z dopasowanymi kolorami i wzorami

Szary jest jednym z klasycznych i ponadczasowych kolorów weselnych, które wyglądają dobrze w każdym sezonie i łatwo łączą się z innymi odcieniami. W tym roku szarość znów stała się ogromnie rozchwytywana na ślubach i jest stosowana w miękkich i cieplejszych odcieniach. Warto zwrócić szczególną uwagę na połączenia szarości z granatem, burgundem oraz czerwienią. Nie zapomnijcie i o klasycznej szarości występującej w różnych odcieniach, bez jakichkolwiek innych dodatków kolorystycznych.

Szarość i granat

Foto: Pinterest.com

Szary i granatowy to klasyka, która nigdy nie wychodzi z mody. Ta klasyczna kombinacja kolorów pasuje idealnie na śluby zawierane w 2017 roku. Jeśli chcecie, aby wasza impreza weselna powalała klasyczną elegancją, to idealny wybór.

W kwiatowym towarzystwie

Foto: Pinterest.com

Niezależnie od tego, czy jest to ślub w winnicy, sala balowa, czy impreza na podwórku, bujność kwiatów nadaje zaproszeniom bogactwa, którego szukasz.

Kwiaty nie tylko upiększą zaproszenie ślubne, ale dadzą gościom wyraźny znak, że wesele będzie wyjątkowe – pełne elegancji,  a jednocześnie swobody.

Śliwka i szarość

Foto: Etsy.com

Kolejne super modne zestawienie to szarość połączona z kolorem śliwkowym. Wyjątkowo ożywcze, pełne klasy i dystynkcji – zdecydowanie są to barwy, które zachwycą osoby poszukujących nowoczesnych rozwiązań, choć nie powinny pogardzić nimi i pary szukające powiewu klasyki.

Szaro – różowe kompozycje

Bez dwóch zdań numer jeden jeśli o letnie wesela chodzi. Piękny pudrowy róż plus różne odcienie szarości to klasa sama w sobie. Najczęściej zaproszenia tego typu wybierane są przez panie o romantycznej duszy. Znakomite połączenie.

Foto: Pinterest.com

Comment 1

  1. Franciszek 30 listopada 2017