Modne w tym sezonie akwarelowe karty menu

Akwarelowe zaproszenia biją rekordy popularności od zeszłego sezonu ślubnego. A skoro narobiły one sporo zamieszania w zaproszeniach, kwestią czasu było, kiedy istny szał na tego rodzaju ślubne ozdoby dopadnie i pozostałą ślubną papeterię. Dziś furorę robią akwarelowe karty menu, które możecie zobaczyć na olbrzymiej ilości ślubów, jakie obecnie odbywają się w USA, czy w państwach Europy Zachodniej. Oto kilka ciekawych, akwarelowych propozycji.

Morze kwiatów

Foto: Martha Stewart Weddings

Akwarelowe menu ślubne jest doskonałym wyborem, jeśli urządzacie ślub pełen kwiatów i kwiatowych dekoracji. Takie menu nie musi od razu być całe upstrzone wspomnianymi kwiatami; dobrze jeśli zamiast tego wykorzystacie delikatny motyw roślinny, który luźno nawiązywać będzie do wybranego motywu ślubnego. W końcu najważniejsze w przypadku menu są potrawy, które pojawią się na waszym weselnym stole…

Menu na talerzu

Foto: Pinterest.com

Naukowcy udowodnili, że jedzenie rozpoczynamy już oczami. A skoro tak, zarówno potrawy, jak i menu ślubne muszą wyglądać apetycznie. To akwarelowe menu ślubne zamieszczone zostało na talerzach gości. Dzięki swojemu pięknemu wyglądowi sprawia ono, że każdy kto rzuci na nie okiem, nabiera ochoty na potrawy, które zostały na karcie wypisane. Piękne akwarelowe barwy plus odręczny charakter pisma sprawiają, że menu wygląda bardzo elegancko, a wręcz wytwornie.

Na wesoło

Foto: Pinterest. com

Zbiorcze menu akwarelowe może być fajnym sposobem na powitanie gości weselnych. Wystarczy ładny projekt, wesoły design i pastelowe kolory, by całość przykuwała spojrzenia i wywoływała same przyjemne uczucia. Piękne odręczne pismo plus ładne, staranie wykonane kwiaty tworzą niezapomniany klimat akwarelowego menu, ozdabiając w wyjątkowy sposób przyjęcie weselne.

Nowocześnie

Foto: Pinterest.com

To pastelowe menu wykorzystuje prostotę połączoną z nowoczesnym designem. Piękne, pastelowe i żywe kolory to w zasadzie jedyna ozdoba tej niecodziennej papeterii ślubnej. Dość wyraziście na tym tle wyróżnią się też czcionka: obok prostej zobaczyć można czcionkę ozdobną, która sugeruje z jakimi posiłkami będą mieć do czynienia goście. Menu wygląda zachęcająco i… całkiem smacznie.