Modne zaproszenia na śluby w sezonie wakacyjnym

Wakacje za pasem, a sezon letni zapowiada się naprawdę atrakcyjnie. I to nie tylko dla urlopowiczów, ale i osób, które zamierzają powiedzieć sobie sakramentalne „tak”. Jeśli interesuje was moda ślubna lub też szykujecie się na wielki dzień, warto dowiedzieć się, jakie trendy panują obecnie w modzie papeteryjnej. Zobaczcie na zaproszenia ślubne w sezonie wakacyjnym bijące rekordy popularności wśród rodzimej klienteli.

Zaproszenia z humorem

Foto: Zapi.pl

Latem można pozwolić sobie na zdecydowanie więcej. Zarówno jeśli chodzi o strój państwa młodych, miejsce ślubu, ale i ślubną papeterię. Młode Pary chętnie wybierają na lato zaproszenia z elementem humorystycznym. Wesołe akcenty na zaproszeniach mocno rozładowują atmosferę sprawiając, że myśli się o wakacyjnych wojażach. Dlatego zaproszeniem idealnym i popularnym w sezonie letnim są wesołe zaproszenia z młodą parą w samochodzie. Motyw podróży plus rozwiane włosy to iście wakacyjny pomysł na wesele!

Na każdy sezon

Zapi

Kwiaty to motyw ślubny, który pasuje na każdą porę roku. W zależności od sezonu możecie wybrać zaproszenie ślubne, które dopasowane będzie do tego, co widoczne jest za oknem. Latem świetnie sprawdzają się zaproszenia z sezonowymi kwiatami w roli głównej. Atutem takich właśnie rozwiązań jest możliwość wyboru kwiatów nie tylko jako motywu zaproszenia, ale jako motywu całego wesela.

Złote niczym słońce letnie zaproszenie ślubne

Pinterest.com

Jako że lato to sezon ciepła, a nawet upałów, dlatego też wybór zaproszenia w ciepłych, słonecznych barwach to strzał w dziesiątkę. Jeśli wybierzecie taki typ zaproszenia, możecie mieć pewność, iż wasi goście poczują letni klimat. A idąc za ciosem, zaczną już planować, co spakują do walizki i co założą na siebie, by świetnie wyglądać na weselu.

Z sercem na dłoni

Pinterest.com

Kolorowo i miłośnie. Takie zaproszenia sprawiają, że robi się przyjemnie i gorąco na sercu. Słowem tak, jak być powinno latem i o każdej porze roku, kiedy myślimy o drugiej połówce. Takie obłędne, kolorowe zaproszenia z symbolami miłości to pomysł po który chętnie sięgają pary w okresie letnio-wakacyjnym.