Na czym podać obrączki ślubne, czyli nietypowe rozwiązania

Moment, w którym Państwo Młodzi mają założyć na swoje palce obrączki to ten na który czekają wszyscy goście, jak i główni zainteresowani. Jeszcze do niedawna nie przykładaliśmy aż tak dużej wagi do tego, na czym wnieść obrączki. Dziś jest to kwestia do której przypisuje się dużą wagę, a państwo młodzi coraz częściej odchodzą od tradycyjnych satynowych, białych poduszek. Czym je zastąpić? Zobaczcie nasz artykuł, a z pewnością znajdziecie interesujące was rozwiązanie.

Obrączki ślubne o czasie

Foto: Etsy.com

To piękne opakowanie imitujące stary zegarek sprawi, że w elegancki sposób zaprezentowane zostaną przed ołtarzem wasze obrączki. W środku siłą rzeczy zamiast zegarka znajdują się obrączki, bo odtąd czas płynąć wam będzie wspólnie.

 

Łatwy dostęp

Foto: Nordstrom.com

Obrączka „pod ręką” to podstawa. Jeśli wychodzisz właśnie z tego założenia, możesz wybrać podkładkę pod obrączki, która widoczna jest na zdjęciu, lub o podobnym wyglądzie. Zapomnij o szczelnych zamknięciach, ściankach i pudełkach z których trudno jest wydostać obrączki, zwłaszcza kiedy z emocji trzęsą się ręce. Prosta i zarazem piękna miseczka doda uroku uroczystości, a łatwy dostęp do obrączek tylko usprawni przebieg ceremonii.

Drewniane pudełko z mchem

Foto: Zapi.pl

Bardzo popularne są dziś eko wesela i eko opakowania. Jak wykorzystać ten trend w przypadku podania obrączek? Wystarczy odrobina mchu i drewniane pudełko. Pięknie, modnie, stylowo i oryginalnie. Takiego dodatku nie odmówią sobie pary, dla których eko to nie tylko chwilowa moda, ale styl życia. Gorąco polecam taki właśnie wybór, zwłaszcza że zakupić można w rodzimych sklepach naprawdę wyjątkowe egzemplarze, jak chociażby ten ze zdjęcia z pracowni artystycznej Zapi.

Eko ciąg dalszy

Foto: ONELOVE PHOTOGRAPHY

Jeśli masz ochotę na jeszcze inny eko podkład pod obrączki, dlaczego nie wykorzystać kawałka drewna? To, co zachwyca w tym pomyśle, to oryginalność i prostota. I można samemu przygotować właśnie taki podkład, bez konieczności wydania chociażby złotówki na podobny gadżet.

 

Wieczna miłość

Foto: My wedding.com

Wieniec to symbol wieczności, ponieważ nie ma początku, ani końca. Nie ma więc lepszego zestawienia waszych obrączek z podstawką, jeśli jesteście romantykami i przykładacie dużą wagę do symboliki. Poproście w kwiaciarni o to, by przygotowano dla was podobny wieniec, lub przygotujcie go sami, bo jest to prosta i nieskomplikowana rzecz.