Nietypowe zaproszenia ślubne od pasjonatów

Decydując się na ślub jedną z pierwszych rzeczy o której myślą przyszli Państwo Młodzi jest sporządzenie listy gości oraz wysłanie do nich zaproszeń. Wybór odpowiedniego zaproszenia nie jest oczywiście sprawą życia i śmierci, ma jednak kluczowe znaczenie jeśli o gości chodzi. Potrafi ono bowiem powiedzieć mnóstwo na temat pary młodej, która decyduje się na wspólne życie, a jednocześnie skutecznie zachęcić zaproszone osoby, by pojawiły się na przyjęciu weselnym. Pomyślcie więc zawczasu nad tym, jak wyglądać mają wasze zaproszenia ślubne. My przedstawiamy dziś serię atrakcyjnych zaproszeń ślubnych, które ukazują pasję Państwa Młodych. Spójrzcie sami!

W Starym Kinie

1

Pinterest.com

Prawdziwi kinomaniacy nie mogą wybrać inaczej. Naturalnym wyborem będą zaproszenia imitujące bilet do kina, czy plakat filmowy. Można też pójść nieco bardziej standardowo i tradycyjnie, wybierając białe zaproszenia z klatką filmową w tle.

Belfer z powołania vs miłośnicy dobrego jedzenia

pl-pinterest-com

Pinterest.com

Ciekawym pomysłem, zwłaszcza dla par, które są nauczycielami będą zaproszenia w formie tradycyjnej, czarnej, kredowej tablicy. Wyglądają one wyjątkowo oryginalnie, jednocześnie podkreślając pasję i zamiłowanie do zawodu. Jeśli nie chcecie wysyłać wszystkim gościom właśnie takich stylowych i oryginalnych zaproszeń być może warto pokusić się o wysłanie ich chociaż do kolegów, czy koleżanek z pracy? Warto też wykorzystać zaproszenia w tym właśnie stylu, jeśli jesteście zagorzałymi miłośnikami jedzenia na mieście. Tak wyglądające zaproszenia imitują doskonale wizytówki niektórych restauracji zapraszających na danie dnia.

Zawód: fotograf

Pinterest.com

Pinterest.com

Nietypowe, oryginalne i niesztampowe – takie określenia pasują do kolejnego zaproszenia, które z pewnością pasuje do takich samych ludzi. Idealne są one dla fanów fotografii i fotografowania, a także dla profesjonalnych fotografików stających na ślubnym kobiercu. Z całą pewnością otrzymanie takiego zaproszenia zrobi niesamowite wrażenie na przyszłych gościach!

To oczywiście zaledwie kilka spośród naprawdę mnóstwa propozycji na oryginalne zaproszenia ślubne. Jeśli chcecie, by Wasze zaproszenie wywarło prawdziwe wrażenie na zaproszonych osobach, a nie zostało jedynie rzucone w kąt, warto pomyśleć o tego typu kartach. Z pewnością znajdziecie coś odpowiedniego dla siebie, co odzwierciedli w pełni waszą pasję.