Nowoczesne i proste zaproszenia ślubne

Szukasz zaproszenia, które jest nowoczesne i proste z wyglądu, a jednocześnie zoptymalizowane w swoim wydźwięku i treści? Jeśli tak, ten artykuł powinieneś obejrzeć od deski do deski. Pokażemy Ci propozycje takich właśnie zaproszeń, dzięki którym o ile świat nie wyda Ci się piękniejszy, to z pewnością Twoje wesele tak.

Nowoczesne… jak klasyka

Foto: Zapi.pl

Nowoczesne i proste ślubne zaproszenia skupiają się przede wszystkim na ciekawej typografii lub na wzornictwie utrzymanym w klasycznym stylu. Dzięki temu nie znajdziecie na nich dodatków w postaci brokatów, czy innych elementów, które wręcz dominują dziś w dzisiejszej ślubnej papeterii. Jeśli macie dość tego typu zdobień, wybór zaproszenia nowoczesnego i prostego to wprost konieczność. I to niezależnie od tego, czy jesteście minimalistami, czy też zwyczajnie szukacie tylko jednego elementu, który pozbawiony będzie nadmiaru dodatków. Takie zaproszenie z pewnością pozwoli na przysłowiowe zaczerpnięcie świeżego powietrza. I to pełną piersią!

Nowoczesny minimalizm w stylu… glamour

Foto: Zapi

Szukając zaproszenia wyjątkowego warto sięgnąć po… niemożliwe. Takie właśnie jest prezentowane zaproszenie, które łączy w sobie przepych glamour z prostotą i nowoczesnym minimalizmem. Przepiękne i nadzwyczaj eleganckie w swej prostocie zaproszenie ślubne sprosta oczekiwaniom klientów o wyjątkowo wysublimowanych gustach.

Warto podkreślić, że ten typ zaproszenia nie ma w sobie mnóstwa kolorów, to jego siła i urok tkwi w możliwości bawienia się kolorami. Paradoksalnie, zastosowanie szarości pozwala, by to zaproszenie o dość spartańskim z pozoru wyglądzie dawało wielorakie efekty wizualne. Dodatkowe połączenie kilku typów czcionek sprawia, że efekt jest więcej niż zadowalający.

Minimalizm równa się elegancja

Foto: Zapi.pl

Kolejne zaproszenie w minimalistycznym stylu to połączenie prostoty z dobrym smakiem. Znaleźć można na nim klasyczną elegancję połączoną z nowoczesnym wzornictwem. Nienachalny wygląd zaproszenia to jego olbrzymia siła przyciągania.