Oryginalne winietki na ślubne przyjęcie

Foto: Zapi.pl

Planujesz jak rozmieścić gości, lecz boisz się, że nie będą oni zadowoleni z tego, że na stołach pojawiły się winietki? Jeśli w Twojej rodzinie nie ma zwyczaju wskazywania stolika dla gości, wykorzystaj nietypowy sposób w jaki możesz zaprosić swoich gości do zajęcia określonego miejsca przy stole. Oto kilka pomysłów na oryginalne winietki, które przyciągną uwagę wszystkich zaproszonych osób na przyjęcie weselne.

Winietki na babeczkach

Choć tradycyjnie przyjęcie weselne rozpoczyna się od podania gościom obiadu, nic nie stoi na przeszkodzie, by na stole znalazły się babeczki z przytwierdzonymi na nich karteczkami z nazwiskami gości. Te mini-ciastka będą wskazywać gościom ich miejsce, a także staną się pysznym deserem, który goście zjedzą po obiedzie.

Foto: http://themerrythought.com

Oryginalna przystawka

Jeśli planujesz małe przyjęcie weselne, pomyśl o bardzo oryginalnej formie rozmieszczenia winietek. Na talerzu, tacy, czy desce z przystawkami zatwierdź winietkę, którą zamocujesz np. wykałaczką zatwierdzoną w kromce chleba, czy w misce z orzeszkami.

Foto: laurenconrad.com

Marmurowe winietki

W tej chwili motyw marmuru bije rekordy popularności. Wykorzystaj ten trend na swoim ślubie dzięki winietce, którą możesz stworzyć sam / sama. Wystarczy fajny pomysł, plus kilka produktów niezbędnych do stworzenia prostej winietki. Zaplanuj wygląd winietki, wybierz czcionkę i drukuj.

Foto: studiodiy.com

Winietki na talerzach

Winietki na talerzach wyglądają wyjątkowo elegancko. Zamieść je na zastawie stołowej, a z pewnością zachwycisz swoich gości. Nawet jeśli sceptycznie podchodzą oni do winietek, te zrobią na nich pozytywne i niezapomniane wrażenie.

Foto: http://almostmakesperfect.com

Winietka – szyszka

Masz słabość do prac artystycznych tworzonych w okresie wczesnoszkolnym? Jeśli tak, do gustu powinna przypaść Ci ta szyszkowa winietka. Możesz wykorzystać ją przede wszystkim w przypadku młodocianych gości, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby taka winietka znalazła się na stole dla dorosłych gości. Warunek – Twój ślub będzie w luźnym, wesołym stylu.

Foto: http://honestlywtf.com/

Spadające liście

Wesele jesienią, aż prosi się o to, by dodać choć jeden element nawiązujący do tej pory roku. Dlaczego nie wykorzystać winietek w kształcie jesiennych liści? Tego rodzaju winietkę można stworzyć samodzielnie, bez specjalnego wysiłku. Wystarczy wzór liścia, plus ładna czcionka i gotowe. Efekt wygląda fantastycznie.

Foto: http://blog.silhouetteamerica.com

Świeczniki

Romantyczny nastrój buduje mnóstwo elementów. Jednym z nich są świece, które ładnie rozświetlą salę weselną wieczorem. W ciągu dnia świece wykorzystać można jako winietki, które wskażą miejsce przy stoliku waszym gościom. Tego rodzaju winietki stworzyć możecie samodzielnie – wystarczy, że potraficie ładnie pisać.

Foto: http://ohhappyday.com

  • Opracowano na podstawie My wedding com

 

Comment 1

  1. Sylwia K 9 sierpnia 2019