Oryginalne zaproszenia ślubne, które Cię zainspirują

W dniu ślubu liczy się każdy szczegół, jaki został zaplanowany. Nawet taki, który wydaje się być naprawdę niewielki, a wręcz błahy. Zaproszenia są jednym z takich właśnie detali, i choć zwykle pozostawia się je projektantowi lub innemu ekspertowi, zawsze można dodać do zaproszeń coś od siebie, aby stworzyć coś oryginalnego i innego, ponieważ nikt nie chce być taki sam, jak inne pary w dniu ślubu. Co warte jest podkreślenia, niektóre projekty można wykonać samodzielnie, co pokażemy na przykładach. Mówimy o tym, bo chcemy podkreślić, że posiadanie oryginalnych zaproszeń ślubnych nie musi oznaczać, że wydacie krocie. Oryginalne zaproszenia ślubne wcale nie muszą być kosztowne.

Miłość jest jak muzyka

Foto: okchicas.com

 

Jeśli miłość jest dla was niczym muzyka, koniecznie swój wzrok zwróćcie na zaproszenia w kształcie płyty winylowej. Nie tylko będą one wyglądały oryginalnie, ale i przyjemnie będzie zawiesić na nich oko. Tego rodzaju zaproszenia to ukłon w stronę ślubów retro, ale nie tylko. Sprawdzą się wszędzie tam, gdzie nutka sentymentu mieszać będzie się z nowoczesnością, a więc vintage, czy klasyka również będą w tym wypadku mile widziane.

Pudełko z niespodzianką

Foto: Pinterest

Oryginalnie i z polotem – tak wygląda z całą pewnością to zaproszenie ślubne, które składa się z szeregu połączonych ze sobą elementów. Z jednej strony znajdują się zdjęcia Młodej Pary, z drugiej informacje, które niezbędne są zapraszanym gościom. Słowem, całość prezentuje się niecodziennie i bardzo oryginalnie.

List w butelce

Foto: Okcichas.com

Miłośnicy przygód i podróżnicy z pewnością nie będą w stanie odmówić sobie takiego zaproszenia, zatkniętego w… butelkę. To pomysł dla zapalonych globtroterów, którzy zwiedzili już niejeden zakątek świata. Oprócz oryginalnej formy zaproszenia, novum stanowi tu pudełko, które poza butelką stanowi dopełnienie opakowania samego zaproszenia.

Zaproszenia w formie puzzli

Foto: Pinterest.com

Nie musicie być fanami łamigłówek, by zdecydować się na tego rodzaju ślubne zaproszenie. Niemniej jednak, jest to ten rodzaj zaproszenia, które wybierane jest najczęściej i najchętniej właśnie przez miłośników tego typu rozrywki. Jeśli i wy zdecydujecie się na zakup takich zaproszeń, wasi goście będą mile zaskoczeni i z pewnością zadziwieni formą i wyglądem zaproszenia.

Dla pasjonatów

Foto: Okcichas.com

Klisza fotograficzna może okazać się oryginalnym sposobem na zaproszenie weselnych gości. A w zasadzie zaproszenie w takiej właśnie rzadko spotykanej formie. Oryginalny pomysł plus ciekawy design sprawiają, że warto zwrócić uwagę na ten właśnie model zaproszenia.