Podziękowania dla gości – nietypowe pomysły

Choć zazwyczaj podziękowania za pojawienie się gości weselnych na ślubie ograniczają się do wręczenia im przez państwa młodych symbolicznej butelki wódki weselnej i kawałka weselnego tortu, coraz częściej pary decydują się na obdarowanie weselników innymi, subtelniejszymi podarunkami. Pomysłów na tego rodzaju prezenty jest naprawdę bez liku, my jednak opowiemy wam o podziękowaniach dla gości stanowiących nietypowe pomysły. Jeśli szukacie inspiracji na tego typu upominek dla waszych gości, z całą pewnością znajdziecie je właśnie tutaj.

Magnesy

Tania, a jednocześnie piękna pamiątka jaka z całą pewnością będzie miłą niespodzianką dla gości to magnesy z wizerunkiem młodej pary. Może być to magnes w żartobliwej formie, z wymalowanymi figurkami lub też w poważniejszej formie, np. ze zdjęciem pary młodej. To, jaki ostatecznie pomysł wybierzecie musi być uwarunkowane waszymi prywatnymi preferencjami.

Słodkiego miłego życia

Prezent od łasuchów i dla łasuchów. Słodki upominek w postaci słoiczka miodu, by osłodzić gościom weselnym moment powrotu do rzeczywistości. Tego rodzaju pamiątka przywoła miłe wspomnienia i uśmiech na twarzy Waszych gości, a do tego ten smak… Palce lizać!

Pachnące wspomnienia

Idealny prezent dla osób, które pragną zatrzymać ze sobą wspomnienia z weselnego przyjęcia, to pachnące mydełka. Tego typu podarunki, które stanowią piękny i elegancki pomysł na pożegnanie i podziękowanie gościom to opcja dla par młodych, które uwielbiają nowatorskie pomysły. Z pewnością mydełka przypadną do gustu wszystkim waszym gościom, przywołując miłe i pachnące wspomnienia weselne.

Torby z prezentami

Torba z prezentami z całą pewnością stanowi pomysł oryginalny i rzadko spotykany w Polsce, który niemniej jednak jest coraz chętniej wykorzystywany na rodzimych weselach. Warto pokusić się o zamówienie tego rodzaju dedykowanych toreb, które wypełnimy ślubnymi bibelotami. Ten rodzaj upominku dla gości wygląda i pięknie, i schludnie, a jednocześnie kapitalnie pasuje do każdego wesela, urządzanego w rozmaitych stylach. Jeśli zastanawiacie się, jakie bibeloty można schować do takich właśnie toreb, podpowiedzią może być wachlarz z podziękowaniami, czy przepyszny cukierek z dołączoną kartką ślubną. Możliwości jest naprawdę całe mnóstwo.