Pomysłowe kartki na wieczór panieński

Zostałaś zaproszona na wieczór panieński? Poza dobrym humorem i prezentem dla przyszłej panny młodej weź ze sobą koniecznie pomysłową kartkę, którą wręczysz szczęśliwej narzeczonej. Będzie to dla niej fajna pamiątka z szalonego wieczoru i nocy poprzedzającej zamążpójście. Jeżeli nie masz pomysłu na papeterię, my pokażemy Ci zabawne i pomysłowe kartki na wieczór panieński. Gotowa? Do dzieła!

Dla fajnej babeczki

Foto: Pinterest

Panna młoda to fajna babeczka? Pokaż jej, że tak o niej myślisz. Wystarczy, że jako kartkę pamiątkową na wieczór panieński wybierzesz właśnie taką z motywem babki. Sama zobacz, jak kartka taka może wyglądać w praktyce. Nieco zwariowana, a zarazem o bardzo prostym patencie. Powinna spodobać się każdej pannie młodej!

Seksowny gorset

Foto: Pinterest.com

Każda dziewczyna wie doskonale, że seksowny wygląd to podstawa – nie tylko przed ślubem. Aby nie zapomnieć o tym, by zawsze podobać się mężowi i SOBIE, sprezentuj przyszłej pannie młodej kartkę z gorsetem na pierwszym planie. Wygląda świetnie, a do tego jest bardzo charakterystycznym i lubianym elementem na kartkach dla „tracących wolność” panien młodych.

Liczy się dobra zabawa!

Foto: Pinterest.com

Jeśli panna młoda i zaproszone dziewczyny dobrze wiedzą, co w życiu jest ważne, niech kartka zawiera dobrze wam znaną myśl przewodnią: Girls just gonna have fun. Bo w końcu – w życiu piękne są tylko chwile!

Pożegnaj życie singielki

Foto: Pinterest.com

Nie ma co ukrywać – coś się kończy, coś się zaczyna. Jeśli wybierasz się na wieczór panieński do przyjaciółki, czy koleżanki, ona doskonale zdaje sobie z tego sprawę. Czas pożegnać życie singielki i rozpocząć nowy etap w życiu! Dobrze odzwierciedla to nasza kolejna propozycja kartki na wieczór panieński. Wesoła i bardzo radosna, jak wydarzenie, w którym będziecie uczestniczyć.

Bielizna to podstawa

Foto: Pinterest.com

Kusząca bielizna, to podstawa przed i po ślubie. Także w czasie wieczoru panieńskiego. Zadbaj o to, by nie zabrakło jej pannie młodej! Być może w sytuacjach kryzysowych przyszła panna młoda zarzuci na siebie wyłącznie ten biustonosz?! Z pewnością ku uciesze małżonka!