Pomysły na karty menu weselnego w stylu vintage

Planujesz ślub w stylu vintage? Prezentujemy piękne i idealnie pasujące karty menu weselnego, których nie tylko nie powstydzisz się na swoim weselu, ale i będziesz z nich dumny (dumna).

Vintage … ekologiczny

Foto: Zapi.pl

Ta karta menu to kwintesencja dobrego smaku i minimalizmu. Prosta forma, stonowane kolory oraz niesztampowe rozwiązania graficzne sprawiają, iż chętnie ten rodzaj kart menu wybiorą osoby doceniające klasyczną elegancję i szyk oraz nowoczesną formę. Te piękne menu możecie zakupić  u polskiego producenta ślubnej papeterii Zapi za naprawdę niewielkie pieniądze.

Vintage i kwiaty

Foto: Etsy

Styl vintage to nie tylko stonowane kolory. To także postarzane motywy, które podkreślą wyjątkowość każdego wesela. W przypadku menu weselnego, zaostrzą apetyt. Dobrym przykładem takiego właśnie kwiatowego menu w stylu vintage są prezentowane menu znanego producenta, Etsy.

Foto: Etsy

Francuski szyk

Foto: Etsy

Klasyczny szyk i elegancja to cechy charakterystyczne dla menu vintage we francuskim stylu. Prezentowane zaproszenie płócienne to typowy przykład takiego właśnie stylizowanego zaproszenia vintage. Delikatny wzór na płótnie nawiązuje do francuskich klasyków malarstwa, tworząc wyjątkowe menu.

Menu vintage w stylu antycznym

Foto: shine wedding invitations

Wesele w stylu vintage pięknie dopełnią antyczne karty dań. Te typowe menu vintage idealnie prezentować będą się obok klasycznej zastawy stołowej, umieszczone na talerzu lub położone na serwetce.

Starodruk

Foto: dengamlaskolan.blogspot.com

Kolejne już menu w stylu vintage stylizowane jest na starodruk. Klasyczny wygląd plus nowoczesne motywy menu sprawiają, iż tego typu karta wyglądać będzie wprost idealnie na każdym stole weselnym. Warto pokusić się o jego zakup zwłaszcza, jeśli wystrój sali weselnej nawiązywał będzie do średniowiecznych motywów, które okraszone zostaną nowoczesnymi elementami.

Glamour

The Vintage Glam Gold Confetti Wedding Collection Card
            Foto: www.zazzle.com

Vintage połączone z glamour? Wszystko jest możliwe. Zwłaszcza, jeśli mamy do czynienia z tak wyjątkowymi kartami menu. Złocenia plus klasyczny wzór sprawiają, że tego typu menu pasować będą zarówno do ślubów w stylu glamour, jak i vintage, podkreślając wyjątkowy urok przyjęcia.