Pomysły na numery stołów z prawdziwych wesel

Pomóż swoim gościom znaleźć ich miejsca przy stole dzięki pomysłowym numerom stołów. Zainspiruj się przykładami papeterii ślubnej, która wykorzystana została na prawdziwych weselach. Oto kilka bardzo ciekawych przykładów, które warto zobaczyć.

Rustykalny romantyzm

Natalie Watson Photography

Dla wszystkich par szukających rustykalnych ozdób, inspiracją może być ten mosiężny, lecz wyglądający bardzo wdzięcznie numer na stół. Bardzo eleganckie numery z mosiądzu przymocowane zostały do drewnianych klocków, tworząc w ten sposób oryginalny numer stolika. Dzięki temu połączeniu powstał rustykalny numer stolika o bardzo romantycznym wydźwięku.

Agatowe impresje

Pinterest.com

Piękne numery stolików mogą sprawić, że goście rozmawiać będą przez długi czas tylko o nich… Tego rodzaju element jest nie tylko pomocą w znalezieniu swojego stołu, ale nade wszystko uroczą i niesamowitą ozdobą każdej sali weselnej. Agatowe numeracje stolików to pomysł na wesela w różnych stylach. A wziąwszy pod uwagę fakt, iż agat i kamienie szlachetne są ogromnie modne w tym sezonie koniecznie pomyślcie o tego rodzaju numeracji stolika.

Ilustrowane numery stolików

Foto: Pinterest.com

Ilustrowane numery stolików to pomysł, któremu nie oprze się żadna para kochająca kreatywność. Na zdjęciu wykorzystano motyw ilustrowanych numerów z motywem roślinnym, co tworzy bardzo ładny i wyjątkowy wzór. Ta papeteria świetnie wpasuje się w wesela w nowoczesnym stylu, czy też w stylu vintage.

Metaliczny numer stolika

Foto: Pinterest.com

Metaliczny numer stołu to sposób na to, by wasze wesele nabrało bardzo stylowego i nowoczesnego wyglądu. Tego rodzaju dekoracje wprowadzają elegancję i szyk, stanowiąc ekskluzywną i wyszukaną ozdobę każdego stołu weselnego.

Inspirowane naturą

Foto: Pinterest.com

To, co naturalne jest szczególnie pożądane przez pary, które troszczą się o środowisko. Taki numer stolika śmiało użyć możecie na ślub w stylu eko, nowoczesnym, klasycznym, i wielu jeszcze innych i cieszyć oczy jego nieskazitelnym wyglądem, a jednocześnie bezinwazyjnym wpływem na środowisko.