Pomysły na „złote zaproszenia”

Złoto jest zawsze w modzie. Nie tylko w przypadku biżuterii, ale także i ślubnych zaproszeń. W tym sezonie zimowym pozwolić możecie sobie zarówno na zaproszenia, które już na pierwszy rzut oka lśnić będą od złota, jak i wybrać te, w których pojawiają się jedynie złote akcenty. Jedne, jak i drugie wyglądać będą bajecznie, a w zestawieniu z zimową porą i śniegiem, który miejmy nadzieję pojawi się w końcu za oknem, stanowić będą piękną kompozycję.

Złota koperta

Wesele ze złotym motywem nie może obyć się bez typowo złotego zaproszenia. Możecie postawić jednak w tym przypadku przede wszystkim na złotą kopertę i mocny akcent na samym zaproszeniu. Kapitalnie ilustruje to poniższe zaproszenie, w którym posłużono się jedynie złotym paskiem na śnieżnobiałym zaproszeniu. Wygląda to nie tylko modnie, ale i bardzo elegancko.

Ze złotem w tle

Pięknie komponować będą się również jasne zaproszenia na złotym tle. Stanowią one piękny dodatek do ślubu w stylu glamour, czy eleganckim, choć wykorzystane mogą być właściwie na każdym weselu. Wystarczy odrobina błyszczącego brokatu, a efekt murowany. Zobaczcie sami jak z prostego i delikatnego zaproszenia można wycisnąć naprawdę wyjątkowe i nieco szalone zaproszenie. Tego rodzaju zaproszenia kapitalne są  zwłaszcza jako zaproszenia na wesela odbywające się w Sylwestrową Noc!

Złoto na czarnym tle

Foto: Pinterest

Foto: Pinterest

Złoto świetnie komponuje się nie tylko na białym tle. Jego idealnym podłożem jest również czerń, na której uwidacznia się jego lśniąca i błyszcząca struktura. Ten typ zaproszeń możecie wykorzystać na ślubach, na których stawia się na nowoczesność i odrobinę ekstrawagancji, a jednocześnie w eleganckim stylu.

Czujesz miętę?

Najlepsze są najczęściej proste rzeczy. Tak jest i w przypadku tych miętowych zaproszeń, które upiększone zostały za pomocą złotych akcentów. Ten rodzaj zaproszeń przypadnie do gustu wszystkim romantyczkom oraz panom stawiającym na prostotę. Urocze i dość nietypowe stanowią prawdziwy hit zimy!

Foto: Pinterest

Foto: Pinterest

Złote akcenty

Litery, kokardy, czy delikatne zdobienia to pomysł na to, by w subtelny sposób zaznaczyć złote akcenty. W tym sezonie panuje moda na takie właśnie złote dodatki, które są miłym i zarazem atrakcyjnym elementem i przysłowiową kropką nad i. Zobaczcie na kilku przykładach, w jaki sposób wykorzystać można złote detale na zaproszeniach ślubnych, by cieszyć się pięknymi i modnymi zaproszeniami, które będą napawać was dumą.

Foto: Pinterest

Foto: Pinterest

Foto: Pinterest

Foto: Pinterest

Foto: Pinterest

Foto: Pinterest