Postaw na zieleń – kolor roku 2017

Szukając pięknych i inspirujących zaproszeń ślubnych na nadchodzącą wiosnę i lato, pomyśleć warto o zaproszeniach w kolorze zielonym. Zieleń bowiem, a konkretnie odcień „greenery” to kolor roku, zgodnie z deklaracją PANTONE. Jeśli przygotowujecie się do ślubu, koniecznie uwzględnijcie delikatną zieleń w swoich planach. Ten piękny, jakże wiosenny kolor z pewnością świetnie wkomponuje się w waszą uroczystość ślubną. Zapraszamy do obejrzenia pasujących do tego właśnie motywu zaproszeń. Soczyste, czy delikatne – wszystkie zielenie mile widziane.

Nie tylko zaproszenia

Foto: Pinterest.com

Warto podkreślić, iż wybór PANTONE zieleni kolorem roku to znak, iż kolor ten zawładnie nie tylko weselami, ale i  wybiegami mody, pomysłami na dekoracje wnętrz, itp. Zieleń zawładnie wszystkim. Aby być modnym, konieczne jest zatem sięgnięcie po zielone zaproszenia oraz zieloną papeterię w ogóle. Modny pan młody może pokusić się nawet zielony element stroju.

Zaproszenia i pozostała papeteria

Zieleń zdominuje nadchodzący rok. Zielona papeteria to hit, któremu nie oprze się nikt, kto kocha wiosnę i wszelkie jej przejawy. Pięknie prezentować będą się zarówno zaproszenia całe w zieleni, jak i te, które zawierać będą zaledwie zielone akcenty.

Foto: evermine.com

Foto: evermine.com

Foto: evermine.com

Zieleń niejedno ma imię

Zieleń to kolor idealny na weselny motyw. Wniesie do waszej ślubnej uroczystości powiew wiosny i świeżości, dzięki czemu wesele będzie niezapomniane. Pełne nadziei i pozytywnej energii. Wykorzystajcie zieleń i znajdźcie idealnie pasujący do siebie motyw przewodni. Pamiętajcie, że zieleń niejedno ma imię, dzięki czemu gama jaką macie do wykorzystania jest naprawdę szeroka i imponująca.

Foto: Pinterest.com

Foto: Pinterest.com

Foto: Pinterest.com

Foto: Pinterest.com