Pudełka na kartki i telegramy

Jednym z gadżetów jakie warto kupić na ślub jest pudełko na kartki okolicznościowe i telegramy. Warto pomyśleć o tym, by znalazły się one w rękach waszych świadków, którzy odbierać będą wasze ślubne prezenty i koperty z kartkami ślubnymi, czy pieniędzmi. Dzięki temu unikniecie problemu gdzie odkładać tego typu prezenty, a jednocześnie wyglądać będzie to ciekawie i elegancko zarazem. Zebraliśmy tu kilka ciekawych propozycji, które z pewnością świetnie wkomponują się w wasz ślub i weselny motyw. Zapraszamy do obejrzenia ich w naszej galerii.

Pudełka na kartki z młodą parą

Foto: Ślubne zakupy

Elegancka propozycja w czerni i bieli. Motyw na pudełku nie pozostawia wątpliwości, na jaką okazję zostało ono zakupione. To propozycja, która pasować będzie do klasycznych ślubów i wesel, nowoczesnych i w stylu retro.

Foto: Ślubne zakupy

To fajne i personalizowane pudełka z grubej tektury, które dodadzą uroku każdemu ślubowi.

Skarbonka na wydatki żony

Foto: Ślubne zakupy

Dla osób z poczuciem humoru, ceniących dobry żart i świetną zabawę dobrym wyborem stać może się pudełko z wesołym napisem. Chociażby takim jak ten, na prezentowanym pudełku – na wydatki żony. Ten rodzaj pudełka z pewnością wywoła uśmiech na twarzach waszych gości!

Pudło jak tort

 

Foto: andrea lynn handmade

Ta propozycja z pewnością przyda się przy dużej ilości zaproszonych gości. Pudło w kształcie tortu nawiązuje do uroczystości ślubnej, dzięki czemu goście nie będą mieć wątpliwości co do jego przeznaczenia. Zamiast rozdrabniać się na drobne i kupować kilka mniejszych pudełek, można śmiało kupić to jedno i zebrać wszystkie kartki z życzeniami w jednym miejscu. A przy okazji nie obarczać świadków koniecznością trzymania pudełka.

Vintage

Foto: juliesheartllc.com

Propozycja na śluby zarówno klasyczne, jak i w stylu vintage. Piękne pudełko z koronkowym akcentem, to prawdziwa ozdoba niejednego wesela. Warto wybrać to proste, a jednocześnie elegancko zdobione pudełko, które z pewnością nie pozostawi obojętnie waszych gości. Ten typ pudełka to również świetnie pasujący gadżet do wesel w stylu rustykalnym.