Śmieszne zaproszenia ślubne

Jesteście parą pełną humoru i wigoru? Jeśli odpowiedź brzmi tak, być może najlepszym pomysłem na zaproszenia ślubne będzie zakup śmiesznych zaproszeń. Oferta jest niezwykle bogata, począwszy od zabawnego wyglądu zaproszeń, na wesołych tekstach kończąc. Zapraszamy do przejrzenia naszych propozycji, które mogą stać się dla was prawdziwą inspiracją. Obok popularnych zaproszeń, które stały się w ostatnim czasie bardzo trendy, pokażemy wam też te mniej powszechne i całkiem unikatowe śmieszne zaproszenia ślubne. Z pewnością znajdziecie wśród nich idealne dla siebie kartki, które po prostu będziecie musieli wysłać do swoich gości.

Obrazkowe zaproszenia

Foto: Pinterest.com

Foto: Pinterest.com

Jednymi z najpopularniejszych zaproszeń, które odchodzą od poważnej i sztywnej konwencji są zaproszenia obrazkowe. Wystarczy wesoły komiks, czy obrazek na froncie zaproszenia, by rozluźnić nieco atmosferę powagi. To jednocześnie zaproszenia, które wtapiają się w typową, weselną konwencję, spokojnie więc mogą być wykorzystane także i przez tradycjonalistów.

Foto: Pinterest.com

Foto: Pinterest.com

O cholera, to dzieje się naprawdę!

Zaproszenie z nagłówkiem „O cholera, to dzieje się naprawdę”, czy innym równie intrygującym to propozycja dla par, które nie stronią od wygłupów i autoironii. Decydując się na tego rodzaju zaproszenia, pamiętać musicie, iż niekoniecznie muszą one zostać dobrze odebrane przez osoby zapraszane. Wręczcie je lub wyślijcie osobom o podobnym poczuciu humoru, zdecydowanie unikając wysyłania ich do starszych osób. Choć oczywiście istnieją odstępstwa od tej reguły. Jeśli np. wasi dziadkowie są osobami „z jajem”, z pewnością tego rodzaju zaproszenie powinno trafić w ich ręce!

Foto: Pinterest.com

Foto: Pinterest.com

Urzędowe wezwanie

Zaproszenie w formie wezwania to dobry pomysł na zaproszenie znajomych z pracy. W ofercie różnych drukarni istnieje mnóstwo ciekawych propozycji na tego rodzaju śmieszne zaproszenia ślubne. Warto zastanowić się nad ich zakupem, są bowiem stosunkowo oryginalne i niepowtarzalne.

Foto: artpiomar.pl

Foto: artpiomar.pl

Osobiste

Osobiste zaproszenie może być szalenie zabawne. Wystarczy w wesoły sposób nawiązać chociażby do sposobu w jaki poznała się para, do jej upodobań, czy hobby. Świetnym przykładem ilustrującym tego typu zaproszenie jest nasza propozycja zaproszenia z komputerem w roli głównej. Poznaliście się przez internet? A może jesteście informatykami – amatorami lub miłośnikami nowoczesnych technologii? Jeśli tak, ta propozycja jest właśnie dla was.

Foto: pinterest.com

Foto: pinterest.com