Sposób na winietki – ciekawe pomysły na uchwyty

Masz już właściwie wszystko, co najważniejsze. Wybrany motyw przewodni ślubu i kolor. Czas najwyższy zadbać więc o szczegóły wesela, w tym dekoracje. Z pewnością nie jest to małe i łatwe zadanie, ale na pewno zabawne i dające mnóstwo satysfakcji. O ile mnóstwo mówi się na temat dekoracji kwiatowych, o zastawach, winietkach, itp., o tyle mało podpowiedzi i inspiracji dotyczy uchwytów, na których zamieścić można wspomniane winietki. A jeśli chcecie, aby były to naprawdę inspirujące i fajne pomysły pokażemy wam nasze ulubione sposoby na winietki. Gotowi? Zaczynamy!

Wesela rustykalne

Foto: Etsy.com

Modne w ostatnim czasie wesela rustykalne warto ozdobić w naprawdę oryginalny i niecodzienny sposób. Wykorzystajcie do tego celu uchwyty, na których zaczepicie winietki. Jakie? Wyłącznie takie, które pasować będą do rustykalnego motywu, a zatem drewniane. Modne są jasne – brzozowe uchwyty, choć świetnie wyglądają też uchwyty w formie ciemnych pieńków.

Ślub w stylu marynistycznym

Inspired by This Blog

Ślub w stylu marynistycznym daje mnóstwo możliwości dekoracyjnych. Idealnie nadadzą się np. specjalnie przygotowane supły, czy łódeczki do których przytwierdza się winietki. Tak przygotowane uchwyty wyglądają perfekcyjnie, możecie dlatego śmiało pokusić się o taką dekorację. Co równie istotne, niektóre tego typu ozdoby przygotować możecie samodzielnie.

foto: curbly.com

Kwiatowe wesele

Foto: Etsy.com

W przypadku wesel, w których motywem przewodnim są kwiaty możliwości jest nieskończenie wiele. Wybór odpowiedniego uchwytu zależy tak naprawdę od waszych upodobań. Dlatego też wystarczy dobrze rozejrzeć się wokół i zaczerpnąć inspirację z otoczenia. Być może spodobają się wam winietki wykonane bezpośrednio na liściach, albo róże zawinięte w stożki z papieru, a może winietki zatknięte w sukulenty?

Lucky In Love by Banquet & Event

Foto: craftgawker.com

Ślub w stylu minimalistycznym

Foto: http://www.stylemepretty.com/

Wybraliście minimalistyczny ślub? Wybierzcie do winietek dekoracje, które pasować będą do nich stylem. Istnieje całe mnóstwo nowoczesnych propozycji, które sprawią, że wasze wesele wyglądać będzie bardzo stylowo i elegancko lub nowocześnie i niestandardowo. Przykład – winietka zaczepiona klipsem, czy spinaczem do kieliszka