Wesołe i kreatywne programy ślubne

Programy ślubne to papeteria, po którą niezbyt często sięgają  polskie pary. A szkoda, bo jest to nie tylko bardzo urokliwa ozdoba, ale i bardzo przydatna. Zawrzeć można na niej mnóstwo informacji, które doceni każdy gość weselny. Jeśli wasz wybór padnie na wesołe i kreatywne programy ślubne, wasi goście unikną też nudy, która niestety często towarzyszy wielu weselom. Zobaczcie na najciekawsze pomysły ślubnych programów i wybierzcie swój ulubiony.

Dobierz rozmiar programu

Foto: Pinterest.com

Jeśli zamierzasz zawrzeć w programie mnóstwo informacji, wybierz format i rozmiar programu, który pozwoli na zamieszczenie w nim wszystkich niezbędnych Twoim zdaniem informacji. Jeśli zajdzie potrzeba, Twój ślubny program może być nawet kilkustronicowy.

Wesołe grafiki

Foto: Pinterest.com

Jeśli wasz ślubny program z założenia pomieścić ma mnóstwo informacji rozważcie zastąpienie niektórych elementów grafikami. Po pierwsze oszczędzą one sporo miejsca, po drugie unaocznią gościom (zwłaszcza wzrokowcom) najważniejsze punkty uroczystości.

Coś dla ochłody

Foto: Pinterest.com

W gorące dni warto wykorzystać program ślubny dla znalezienia odrobiny… ochłody. Jeśli wasze programy będą przypominać wachlarze, goście z pewnością będą wiedzieli w jaki dodatkowy sposób je wykorzystać.

Odrobina rozrywki

Foto: Pinterest.com

Wasi goście (zwłaszcza szaradziści) docenią program ślubny, który zawierał będzie krzyżówkę. Zwłaszcza taką, którą będą mogli rozwiązać. Pomyślcie o przygotowaniu takich właśnie programów. Bądźcie twórczy i stwórzcie krzyżówkę o was – dzięki niej przedstawicie im historię swojej miłości.