Weź na ślub „coś niebieskiego” – papeteria ślubna dla stylowej panny młodej

Ludzie często zapominają, że nie muszą zakładać na siebie „czegoś starego, czegoś nowego, czegoś pożyczonego i czegoś niebieskiego” na ślubie. Papeteria ślubna może być Twoim „czymś niebieskim”. Prezentujemy kilka propozycji, które mogą natchnąć was inspiracją.

Coś niebieskiego, czyli nowoczesne zaproszenie z klasą

Foto: Zapi.pl

Pierwszą myślą przychodzącą na myśl w przypadku papeterii ślubnej w większości przypadków będzie ślubne zaproszenie. To prezentowane na zdjęciu jest idealnym przykładem na „coś niebieskiego”, pełnego klasy, gracji i elegancji. Możecie pomyśleć właśnie o niebieskich zaproszeniach ślubnych, jak i pozostałej papeterii, jeśli poszukujecie zarówno „czegoś niebieskiego” dla spełnienia tradycji, jak i koloru przewodniego. Tu połączenie niebieskości ze srebrem wypada wprost rewelacyjnie, co dopełnia idealnie delikatny kwadrat na środku.Warto wspomnieć, że jest to zaproszenie składające się z dwóch kart, które korespondują ze sobą w bardzo subtelny sposób.

Ponadczasowa prostota

Foto: My Wedding com

Coś dla osób ceniących ponad wszystko prostotę i harmonię. To zaproszenie jest bardzo stonowane, wręcz ascetyczne. A jednocześnie urzekające w swojej prostocie. Niebieskim elementem jest użyta tu czcionka, która ładnie komponuje się z kredowym papierem.

Nie obawiajcie się kolorowej czcionki ani na zewnątrz, ani w treści zaproszenia. Tak jak w tym przypadku – efekt jest zadziwiająco efektowny dzięki zastosowaniu niebieskiej kursywy. Sukces gwarantowany.

Wszystko na niebiesko

Foto: helloposte.com

Niebieski wcale nie musi być sprowadzony do roli dodatku. Tak jak w przypadku tego zaproszenia, które składa się wyłącznie z niebieskich elementów, włącznie z kopertą. Sekret tkwi w odpowiednio wybranym odcieniu – szczególnie ładnie wyglądają mięta oraz lawenda.

Winietka w minimalistycznym stylu

Foto: Zapi.pl

„Coś niebieskiego” na ślub sprawdzi się również jako elegancka winietka na stół. Delikatny odcień plus minimalistyczny wygląd sprawiają, że ten rodzaj winietki dopasować można do ślubów w różnych stylach. Z pewnością zadowoleni będą wszyscy ci państwo młodzi, którzy stawiają na prostotę i klasykę.