Wiosenne zaproszenia w kwiatowym stylu

Pierwsze wiosenne oznaki w przyrodzie sprawiły, że na dobre powitaliśmy już wiosnę. Przebłyski wiosennej aury, słoneczna pogoda, kwiaty, moc pojawiających się kolorów i przyjemnych okoliczności pogody doprowadziły do tego, że większość z nas czuje już wiosnę w sercu. Tak też stało się w ślubnych zaproszeniach, które aż rozkwitły życiem i kolorami. Oto kilka propozycji wiosennych zaproszeń, które z pewnością staną się hitem waszego wesela.

Zielony, kolor nadziei

Foto: Zapi

To piękne zaproszenie w zielonym kolorze (nota bene – to kolor roku 2017 o czym już pisaliśmy we wcześniejszych artykułach)  z pewnością przywoła w waszych umysłach i sercach wiosenne skojarzenia. Piękna, zielona barwa, niczym zielona przyroda budząca się do życia natchnie nadzieją i optymizmem wszystkie pary, które już niebawem staną na ślubnym kobiercu.

Pastelowe ważki

Foto: Zazzle

Pastelowe barwy plus piękny motyw wiosenny sprawiają, iż zaproszenie to nabiera lekkości, wdzięku oraz ponadczasowej zmysłowości. Genialne w swojej prostocie, wdzięczne, czarowne i bardzo delikatne, uwiodą każdego, kto weźmie je w dłoń. Warto postawić na to wdzięczne zaproszenie o pięknych wiosennych barwach i motywie, zwłaszcza jeśli marzy wam się wesele w nieco onirycznej oprawie.

W komplecie raźniej

Foto: Zapi

Kolejne dwie propozycje, to komplety zaproszeń wraz z dodatkową papeterią ślubną. Wykonane z wysokiej jakości materiałów cieszą oko wyglądem oraz serce i dłonie jakością. Typowe wiosenne, kwiatowe motywy są idealne na obecną chwilę. Jeśli szukacie więc nie tylko samych zaproszeń, ale pełnych kompletów papeterii, z menu i winietkami na czele, z pewnością te zestawy was zadowolą.

Foto: Etsy.com

Eksplozja wzorów i kolorów

Foto: Etsy.com

Wybierając zaproszenia ślubne o motywie kwiatów wiosennych możecie spodziewać się olbrzymiej wprost ilości propozycji. Wszystkie one tworzą bogatą paletę możliwości jakie rozciągają się przed państwem młodymi, którzy znaleźć dzięki temu mogą papeterię idealną, która wpasuje się w weselną koncepcję.

Kwiaty na zaproszeniach dają szerokie pole do popisu – znajdując już swoją idealną kartkę pamiętajcie, że możecie dobrać do niej i inne elementy ślubu. Przykładowo – wybierając zaproszenia z piwoniami, możecie pokusić się o zakup bukietu ślubnego z piwonią w roli głównej, czy o stworzenie dekoracji, która wykorzysta ten właśnie element. Wszystko zależy od pomysłu oraz pierwszego wyboru, tego dokonanego jeszcze na etapie ślubnego zaproszenia.