Zabawne pomysły na urodzinowe przyjęcia

Jeśli planujesz niezapomniane przyjęcie urodzinowe dla siebie albo dla kogoś znajomego, trafiłeś w odpowiednie miejsce. U nas znajdziesz kilka inspiracji i pomysłów, które sprawią, że impreza będzie prawdziwym hitem. Co najważniejsze, to nie tylko zabawne i modne propozycje, ale i niedrogie. Zapraszamy do przejrzenia i wykorzystania ich na swoich imprezach.

Urodzinowe etykiety na alkohol

Foto: Evermine

Podobnie jak w przypadku alkoholu na ślub, nic nie stoi na przeszkodzie, by serwowany podczas urodzin alkohol posiadał spersonalizowane etykiety. Takie rozwiązania stają się coraz bardziej popularne w przypadku okrągłych urodzin oraz 18-tek. Ciekawym pomysłem jest np. wykorzystanie zdjęć solenizanta na których jest on z zaproszonymi gośćmi. Tego rodzaju pomysł wykorzystać można też w drugą stronę – jeśli dostanie się zaproszenie na urodziny, a brakuje pomysłu na prezent, można kupić ulubione wino solenizanta i wykonać samemu tego typu etykietę. Z pewnością prezent przypadnie mu do gustu.

Foto: Evermine

Urodzinowe słodkości

Foto: https://www.evermine.com/

Ten pomysł można wykorzystać na dwa sposoby. Może być to rodzaj zaproszenia na przyjęcie urodzinowe dziecka, można też potraktować go jako podarunek wręczany gościom na pożegnanie. I w jednym i drugim przypadku najważniejsze są tu wesoły obrazek z motywem dziecięcym. Choć w tym przypadku mamy do czynienia z syrenkami, a zatem z typowymi motywami dla dziewczynek, to przecież pomysłów na takie obrazki można mieć bez liku i dostosować je nie tylko do płci dziecka, ale i jego ulubionych bajkowych bohaterów oraz wieku.

Babeczki i inne pyszności

Foto: https://www.evermine.com

Jeśli planujecie przyjecie urodzinowe, nie może zabraknąć na nim słodkości. Smakołyki robiące w ostatnim czasie furorę to przede wszystkim babeczki, po które chętnie sięgamy zarówno w przypadku imprez dla dorosłych, jak i dla dzieci. Zobaczcie sami, jak kolorowo i ciekawie wyglądać mogą tego rodzaju słodkości oraz jak ciekawie je zapakować.

Foto: https://www.evermine.com

Zaproszenia urodzinowe

Foto: https://www.evermine.com/

Choć nie jest to zwyczaj bardzo popularny, niemniej jednak coraz chętniej wykorzystywany w naszym kraju. Chodzi oczywiście o zaproszenia urodzinowe. Zwykle o tego rodzaju wydarzeniach informujemy telefonicznie, czy osobiście, a nawet nie zapraszamy gości, którzy i tak przyjeżdżają zawsze na urodziny. Jednak dla osób, które planują zrobić urodziny w lokalu, ten rodzaj papeterii z pewnością bardzo się przyda.