Zachwycające zaproszenia ślubne z siateczkowymi zdobieniami

Marzycie o tym, by wasze ślubne zaproszenia były subtelne, a dodatkowo najmodniejsze w tym sezonie? Nic prostszego. Wystarczy, że wybierzecie te z siateczkowymi, czy ażurowymi dodatkami. Piękne i urokliwe, a dodatkowo starannie wyselekcjonowane dodadzą splendoru każdemu weselu. Zobaczcie na najmodniejsze propozycje, które w nadchodzącym 2018 roku będą królować na weselach.

Zapierające dech w piersiach pomarańczowe zaproszenia ślubne z siateczkowymi zdobieniami

Foto: Alpha Smoot

To zaproszenie jest wyjątkowe z dwóch powodów. Po pierwsze jest ono w formie książeczki, a co za tym idzie pod względem formy jest ono prawdziwym hitem nowoczesnych wesel. Po drugie zawiera ono ozdobne karty w formie siateczkowych dekoracji, które dodają uroku zaproszeniu, a jednocześnie nadają mu splendoru. Jeśli zależy wam na tym, by zrobić wrażenie na gościach – trafiliście idealnie. Tego typu zaproszenia pozwalają na przejrzenie szczegółów ceremonii weselnej, a także zawierają kartę RSVP, którą można w łatwy sposób odłączyć od zaproszenia i odesłać Młodej Parze, tym samym potwierdzając swoją obecność na przyjęciu weselnym.

Ażurowe i w stylu eko

Foto: Zapi.pl

Poszukiwane przez mnóstwo Młodych Par zaproszenia to dziś obok propozycji klasycznych, zaproszenia eko. Stanowią one jedne z najchętniej wybieranych przez polskich nowożeńców, hołdując nie tylko modzie, ale i potrzebie bycia eko. Zaproszenie ze zdjęcia to wspaniała i niepowtarzalna propozycja. Piękny design plus nietypowa wstążeczka o ażurowych detalach sprawiają, że trudno pozostać obojętnym na takie zaproszenie. Jest ono nie tylko inspirujące, ale i intrygujące, bowiem po otrzymaniu go goście zastanawiać będą się, czy przyjęcie weselne będzie równie nietuzinkowe, co zaproszenie.

Ażurowy wachlarz

Foto: Pinterest.com

To zaproszenie łączy ze sobą modny projekt z ciekawym designem. Dodajmy – bardzo niespotykanym. Wygląd zaproszenia przypomina wachlarz, dzięki czemu goście mogli będą wykorzystać je w upalne dni. Jeśli więc organizujecie przyjęcie weselne latem, chcecie wykorzystać ażurowy motyw, a do tego jesteście praktyczni – ten pomysł przypadnie wam do gustu.

Śnieżne inspiracje

Foto: Pinterest.com

Po letniej propozycji przechodzimy do ażurowych zaproszeń na zimę. Nic nie pasuje tu tak idealnie, jak zaproszenia z motywem płatków śniegu. Nie musicie być super romantyczni, by takie zaproszenie wpadło wam w oko. Jest ono na tyle uniwersalne, że spodobać powinno się każdemu, kto kocha zimę. Wyjątkowego charakteru nadaje zaproszeniu nie tylko delikatne ażurowe wykończenie, ale i połyskujące, srebrne elementy przywodzące na myśl skrzący się w słońcu śnieg.

Z motywem kwiatowym w roli głównej

Foto: Pinterest.com

Nieważne, jaki wybierzecie kolor przewodni na wasze wesele. Ważne, że będzie ono opływać w mnóstwo kwiatów. Jeśli wybraliście właśnie taką opcję, nie zapomnijcie wybrać odpowiedniego zaproszenia, takiego jak choćby to ze zdjęcia. Ażurowy motyw kwiatowy dodaje zaproszeniu uroku, czyniąc je jedynym w swoim rodzaju. To piękne i subtelne zaproszenie świetnie nadaje się dla wszystkich romantycznych dusz.