Zaimponuj gościom białymi, lśniącymi zaproszeniami ślubnymi

Która para nie marzy o tym, by jej ślub był wyjątkowy? Przygotowania ślubne można, a nawet powinno się rozpocząć od zaplanowania wszystkiego w najdrobniejszych szczegółach, w tym od wyboru zaproszeń. Jeśli chcecie zaimponować swoim gościom, proponujemy wybrać białe, lśniące zaproszenia ślubne, które sprawią, że wasi goście poczują się jak w niebie…

Prostota na wagę złota

Foto: https://www.weddingchicks.com/

To klasyczny, a jednocześnie bardzo szykowny zestaw ślubnej papeterii. Postawiono tu na prostotę. W centrum znajdują się imiona i nazwiska państwa młodych pisane kursywą, które wyróżnione zostały dodatkowo piękną czcionką. Pozostały tekst tworzą drobne litery. Dzięki temu całość prezentuje się bardzo romantycznie.

Tego typu zaproszenia będą pięknie prezentować się w białej kopercie do której dołączyć można ślubny znaczek. Koniecznie do adresowania użyjcie tej samej czcionki co w zaproszeniu, a efekt będzie olśniewający.

Klasyka w dobrym guście

Foto: Zapi.pl

To tradycyjne zaproszenie od Zapi to dowód na to, że wśród zaproszeń ślubnych wciąż panuje moda na prostotę. Nie znajdziecie tu krzykliwych elementów, a jedynie proste i sprawdzone, klasyczne wzory. To piękny projekt przeznaczony dla par o wysublimowanym, klasycznym guście. Warto zwrócić uwagę, że jest to zaproszenie dużego formatu, na którym zamieścić można mnóstwo niezbędnych informacji dotyczących ślubu.

Zaproszenie z czarnym tłoczonym paskiem

Foto: Zapi.pl

Prosta stylistyka i nowoczesność idą ze sobą w parze, czego dowodem jest to piękne białe zaproszenie z czarnym wytłaczanym paskiem. Jest ono niezwykle eleganckie, a jego olbrzymią siłę przyciągania stanowią dwie obrączki zamieszczone na czarnym pasku. Całość jest bardzo elegancka, pasować będzie do ślubów klasycznych i do glamour.

Z motywem roślinnym

Foto: Pinterest.com

Biel przełamana zielenią to pomysł na zaproszenia w stylu klasycznym, vintage, czy eko. I nie są to jedyne możliwości wykorzystania tego wyjątkowego zaproszenia. Proste, białe tło plus stonowany wzór sprawiają, że całość wygląda schludnie, elegancko i bardzo niewinnie. Słowem to zaproszenie wymarzone na ślub każdej romantyczki!