Zaproszenia i papeteria w stylu Kopciuszka

Dawno, dawno temu, za górami, za lasami… tak zaczynają się bajki opowiadane dzieciom. Z tych pięknych historii dziewczynki najbardziej kochają te o księciu i księżniczce, czy ubogiej dziewczynie, która z czasem zostaje księżniczką. W pamięci osób, które z przyjemnością wsłuchiwały się nie tylko w babcine opowieści zapada obraz, w którym piękna księżniczka utożsamiana jest z piękną panną młodą. Nic dziwnego, że kobiety tak bardzo kochają zaproszenia i papeterie w stylu Kopciuszka, który symbolizuje marzenia niejednej dziewczyny, a właściwie ich ucieleśnienie. Idąc tym tropem postanowiliśmy dzisiaj przedstawić wam kilka propozycji na takie właśnie zaproszenia oraz papeterię ślubną. Będzie w czym wybierać. Zapraszamy.

Zaproszenia w stylu Kopciuszka

Foto: Eslamoda

Foto: Eslamoda

Możesz być kobietą twardo stąpającą po ziemi, a zamarzyć o weselu rodem z najpiękniejszej bajki. Nic nie stoi na przeszkodzie, by tak się stało. Zafunduj sobie odrobinę szczęścia i postaw na zaproszenia, które sprawią, że poczujesz się jak prawdziwa księżniczka wychodząca za mąż.

Foto: http://codecarvings.com

Foto: codecarvings.com

Pudełka na słodycze

Foto: http://eslamoda.com

Foto: http://eslamoda.com

Twoi goście będą zachwyceni, jeśli na pożegnanie w podziękowaniu za przybycie na wasze przyjęcie otrzymają pudełko ze słodkościami. A skoro o pudełku mowa, nie może być to byle jakie opakowanie, a koniecznie to w stylu księżniczki.

pudełko 1pudełko2

 

Foto: Pinterest.com

Zawieszki na alkohole

Jak świat stary, tak weselom zawsze towarzyszyły rozmaite trunki. Jeśli i Ty zdecydujesz się na podanie alkoholu gościom, zadbaj o to, by butelki posiadały odpowiednią oprawę. Najlepiej posłużą ku temu zawieszki w stylu Kopciuszka, nie inaczej!

Inne pomysły

Foto: etsy.com/

Foto: etsy.com

Spośród mniej popularnych, aczkolwiek bardzo fajnych pomysłów na uwagę zasługują dwie jeszcze propozycje. Pierwsza to tablica ślubna, zaś druga – czekolada… O ile tablica ślubna, czy winietki z bajkowymi numerami stolików nie dziwią, o tyle możliwość zamówienia spersonalizowanej czekolady to spora nowość wśród młodych par. Zachęcamy do skorzystania z obu arcyciekawych propozycji.

Foto: whcandy.com

Foto: whcandy.com