Zaproszenia inaczej – ciekawe pomysły na zaproszenia origami

Moda na proste, papierowe zaproszenia w ostatnim czasie wypierana jest przez oryginalne projekty ślubnej papeterii. Producenci prześcigają się w nieszablonowych pomysłach na zaproszenia ślubne powodując, iż branża papiernicza przeżywa dziś prawdziwy boom. Warto rozejrzeć się uważnie wokół i zobaczyć, jak piękne zaproszenia ślubne w stylu origami możecie zafundować sobie na własny ślub lub też podpowiedzieć waszym znajomym planującym powiedzenie sobie tak, by zerknęli na współczesne trendy. Poniżej przedstawiamy ciekawe projekty, które urzekną swoim nietuzinkowym pomysłem niejedną osobę.

Zaproszenie misternie złożone

Foto: Pinterest.com

Pierwsze wrażenie robi się tylko raz. To prawidłowość, która znajduje zastosowanie nie tylko w przypadku ludzi, ale i rzeczy. Dlatego też to, jak wygląda wasze ślubne zaproszenie niejednokrotnie ma wpływ na to, czy zaproszeni na wesele goście pojawią się na nim, czy nie. Zaproszenie w formie origami to z pewnością świetny sposób na to, by zrobić na zapraszanych gościach olbrzymie wrażenie. Wystarczy spojrzeć na zaproszenie zaprezentowane na zdjęciu – dzięki misternemu złożeniu wywołuje ono niekłamany zachwyt.

Kwitnący kwiat

Foto: Pinterest.com

Jeśli tak jak my uważacie, ze nie ma zbyt wielu rzeczy piękniejszych od kwitnących kwiatów, z pewnością spodoba się wam takie ślubne zaproszenie. Co ważne, można przygotować je samodzielnie, pod warunkiem iż prace tego typu nie są dla was niczym obcym. Jeśli jednak origami to dla wasz zbyt wymagająca sztuka, poproście o wykonanie zaproszenia w formie kwitnącego kwiatu pracownię artystyczną, która podejmie się tej nie ma co ukrywać, dość trudnej pracy.

Efekt jak sami widzicie może być wprost zachwycający.

Proste zaproszenie origami w formie serca

Foto: Pinterest.com

Podobnie jak w przypadku poprzedniego zaproszenia ślubnego, także i to jest przejawem romantycznego usposobienia. Piękne serce plus wstążeczka świetnie wkomponowują się w całość, dając możliwość wręczenia gościom naprawdę wyjątkowej ślubnej papeterii. Do wykonania takiego zaproszenia nie potrzebujecie specjalnych umiejętności, a jedynie pomysłu na połączenie ze sobą kilku elementów, które stworzą ciekawą i oryginalną całość. Możecie też zakupić gotowe projekty tego typu w dobrych sklepach papierniczych.

Nowocześnie i złoto

Foto: Pinterest.com

Prosty, nowoczesny wzór o małym stopniu skomplikowania, za to o dużej sile oddziaływania. To złote zaproszenie z pewnością zauroczy minimalistów, którzy także w zaproszeniach w formie origami poszukują prostych patentów. Ładny wzór, ciekawa kolorystyka plus oryginalne wykończenie sprawiają, że jest to zaproszenie, które robi wrażenie dzięki swojemu nienachalnemu designowi.

Comment 1

  1. Ewelina 23 października 2018