Zaproszenia ślubne ze świątecznym akcentem

Jeśli planujecie ślub w okresie bożonarodzeniowym lub zimowym w przyszłym, 2017 roku zachęcamy do rozejrzenia się za zaproszeniami, które oddadzą idealnie podwójnie świąteczny nastrój. Znaleźliśmy dla was zaproszenia na ślub i wesele, które nie pozostawią waszych gości obojętnymi. Oto one.

Rustykalny czar

Planując ślub zimą możesz sięgnąć po sprawdzony, rustykalny motyw. Możesz wesprzeć się zaproszeniami, które pasować będą do Twojego motywu ślubnego, a jednocześnie posiadać będą bajeczne szczegóły poczynając od złotego papieru pakowego, na skandynawskich wzorach i czerwonych kwiatach kończąc. Prawda, że wyglądają pięknie?

Foto: www.mywedding.com

Foto: www.mywedding.com

Leśna cisza

Idealna propozycja dla tych par, które poszukują eleganckich zaproszeń. Ich piękny i niebanalny wygląd to zasługa emanującego z nich spokoju, który charakterystyczny jest dla pokrytego śniegiem lasu. Ten rodzaj zaproszeń sprawdzi się szczególnie, jeśli wasz ślub odbędzie się w górach lub w otoczeniu pięknych drzew.

Foto: slubzmetier.blogspot.com

Foto: slubzmetier.blogspot.com

Drugim rodzajem zaproszeń wykorzystujących podobny, drzewny motyw są zaproszenia ślubne z migoczącymi drzewami. Są wprost stworzone dla osób, które swój ślub planują w okresie bożonarodzeniowym. Bo w końcu z czym, jeśli nie z choinką kojarzy nam się ten właśnie czas? Tego rodzaju zaproszenia są nie tylko wyjątkowe i ciepłe, ale i bardzo inspirujące.

Foto: www.minted.com

Foto: www.minted.com

Foto: http://www.minted.com/

Foto: http://www.minted.com/

Zimowa kraina

Opcja dla tradycyjnych Państwa Młodych, dla których zarówno zima, jak i samo przyjęcie weselne mają niesamowity czar. Zaproszenia, które nawiązują do pięknej, zimowej pory dodadzą czaru i bajkowej niesamowitości. To kapitalny akcent, który pokaże gościom, iż mogą spodziewać się wystrzałowej, bajecznej imprezy.

Foto: https://www.etsy.com

Foto: https://www.etsy.com

Foto: Pinterest.com

Foto: Pinterest.com

Przedstawione powyżej zaproszenia to tylko niektóre z bardzo bogatej oferty jaka dostępna jest na rynku. Jeśli jednak czujecie niedosyt, możecie sami spróbować zrobić swoje wymarzone zimowe zaproszenia ślubne. Chętnie zobaczymy ich efekty!