Zaproszenia w stylu glamour – propozycje na wiosnę

Narzeczeni, którzy planują ślub w stylu glamour lub w innym pełnym piękna i przepychu, idealnym sposobem na zaproszenie gości będzie wybór zaproszeń zdobnych i błyszczących, które wprawią w zachwyt ich gości.

Przedstawimy wam kilka propozycji tego rodzaju zaproszeń, które są naszymi propozycjami na wiosnę, i wobec których nie sposób przejść obojętnie. Zobaczcie sami, jak doskonale wyglądają wykorzystane na weselach.

Błyszczące zaproszenia w srebrnym kolorze

Jeśli interesują was zaproszenia w stylu glamour, a przede wszystkim propozycje na wiosnę, koniecznie przyjrzyjcie się błyszczącym zaproszeniom w kolorze srebra. Obecnie na rynku znaleźć można całą masę tego typu zaproszeń, które idealnie wpasowują się w stylistykę glamour, podkreślając wyjątkowość imprezy weselnej. Oto kilka najlepszych naszym zdaniem propozycji.

Foto: Zapi.pl

Foto: https://www.elegantweddinginvites.com

Zaproszenia ociekające luksusem

Inną grupą, równie pożądaną w sezonie wiosna 2017 są zaproszenia złote, które nie tylko błyszczą, ale przede wszystkim elegancko kuszą swoim wyglądem.

Tym rodzajem zaproszeń nie pogardzi żadna para, która marzy o ślubie w iście hollywoodzkim stylu! A oto propozycje tego rodzaju zaproszeń.

Foto: https://www.elegantweddinginvites.com

Foto: https://www.elegantweddinginvites.com

Foto: Pinterest.com

Złoto w kolorowych zestawach

Sezon wiosenny w zaproszeniach glamour nie stroni również od zabawy i eksperymentów z kolorami. Chętnie widziane są zwłaszcza odważne połączenia, które wyglądają niecodziennie i zaskakująco. Przede wszystkim warto tu postawić na wyrazistość, czego przykładem może być granatowo – białe zaproszenie ze złotym akcentem, czy artystyczne i unikatowe od Zapi.

Foto: Zapi.pl

Foto: Zapi.pl