Zestawy zaproszeń ślubnych

Zestawy zaproszeń ślubnych i ślubnej papeterii to wygodne rozwiązanie dla osób, które chcą aby ich przyjęcie ślubne zostało urządzone w jednym stylu. Wybierając zestaw papeterii oraz zaproszeń zyskuje się pewność, że każdy element wybranej papeterii idealnie będzie współgrał ze sobą oraz jeżeli papeteria zostanie dobrana odpowiednio, będzie też idealnie pasować do wybranego stylu i motywu ślubnego.

Dziś dobór zestawu zaproszeń ślubnych jest wyjątkowo prostą rzeczą. Wystarczy przejrzeć ofertę pracowni artystycznych, czy sklepów z papeterią ślubną, by znaleźć swój ulubiony projekt. Jeśli nie macie pomysłu na taki zestaw, pokażemy wam kilka ciekawych propozycji, znalezionych na stronach internetowych sklepów. Miłego oglądania.

Komplet z kwiatami w roli głównej

Foto: www.zapi.pl

Piękny komplet papeterii, w którego składzie poza zaproszeniem ślubnym znalazły się również ślubne menu, winietka oraz zawieszki na wódkę weselną. Słowem standard jeśli o papeterię ślubną chodzi. Kwiatowy motyw przewodni świetnie sprawdzi się na śluby w różnych stylach, od romantycznego, poprzez klasyczny, na eco kończąc. A to nie jedyne możliwości, bo taki piękny kwiatowy motyw otwiera naprawdę mnóstwo drzwi przed Młodą Parą.

Zaproszenia zimową porą

Foto: slubipapier.pl

Przepiękne i wyjątkowo klimatyczne zaproszenie z pejzażem zimy w tle. To zaproszenie zakupić można w komplecie z innymi elementami ślubnej papeterii, między innymi  kartami RSVP, dzięki którym goście weselni będą mogli potwierdzić swój udział w uroczystościach ślubnych. To urocze zaproszenie idealnie nadaje się na ślub zimową porą, zarówno w stylu romantycznym, glamour, jak i klasycznym.

Wyrazisty zestaw

Foto: amelia-wedding

Ładny i bardzo wyrazisty zestaw papeterii ślubnej w którym rozkochają się państwo młodzi stawiający na mocne akcenty. Jeśli szukacie zestawu, który nie pozostawia obojętnym, jest wyrazisty, a nie jest krzykliwy, to może być wasz wymarzony pomysł na zaproszenie gości oraz na ich posadzenie przy stole. W zestawie znajduje się nie tylko zaproszenie ślubne, ale i winietka.

W ekologicznym stylu

Foto: slubnascena.pl

Zaproszenia, winietki i zawieszki ślubne to tylko niektóre z elementów ślubnej papeterii, które mogą znaleźć się w zestawie. Ta piękna papeteria w ekologicznym stylu przeznaczona jest dla osób, które cenią sobie harmonię i jedność z naturą. Wybór tego właśnie zestawu będzie potwierdzeniem życia eko oraz wyrazem dobrego gustu.